اخبارال جیتلفن همراه

ال جی از نسخه طلایی رنگ ال جی جی ۶ رونمایی کرد

همانطور که می دانید ال جی جی ۶ در ۸ اسفند (۲۶ فوریه) و در جریان کنگره جهانی موبایل MWC در چند رنگ معرفی شد. به تازگی خبر دار شدیم که که این کمپانی کره ای در هنگ کنگ از رنگ جدید طلایی (Gold Amber) برای پرچمدار خود رونمایی کرده است.

   lg g6 now available gold amber color 3 - ال جی از نسخه طلایی رنگ ال جی جی ۶ رونمایی کرد

این رنگ جدید  هم اکنون در وب سایت ال جی نیز در دسترس است اما هنوز این کمپانی کره ای به صورت رسمی از رنگ جدید خود رونمایی نکرده است. ممکن است که ال جی برای نسخه طلایی رنگ ال جی جی ۶ خود تبلیغات اختصاصی انجام ندهد و فقط در هنگ کنک و برخی کشورهای عرضه شود.

پنل جلویی این نسخه همچنان به رنگ مشکی است تا ظاهر صفحه نمایش بدون حاشیه آن حفظ شود، اما رنگ طلایی در اطراف و پشت این گوشی به خوبی قابل مشاهده است. رنگ طلایی در این گوشی همانند گوشی های طلایی رنگ دیگر در بازار پررنگ نیست، به طوری که شاید بتوان گفت رنگ نسخه جدید ال جی جی ۶ بیشتر شبیه رنگ مسی است!

lg g6 now available gold amber color 2 - ال جی از نسخه طلایی رنگ ال جی جی ۶ رونمایی کرد

شایان ذکر است که این گوشی از نظر حافظه داخلی نیز در دو نسخه عرضه شد. نسخه ۶۴ گیگابایتی آن مخصوص به بازارهای آسیایی و نسخه ۳۲ گیگابایتی نیز برای دیگر بازارهای جهان عرضه شد. این موضوع می تواند در مقایسه با گلکسی اس ۸ که برای تمامی بازارها دارای یک نسخه ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی است، یک ضعف به شمار آید.

خوب است که بدانید ال جی جی ۶ در ایالات متحده مجهز به تکنولوژی بی سیم بوده و ولی این گوشی در سایر نقاط جهان تنها از فناوری شارژ سریع ۳.۰ بهره می برد.

معمولا تولیدکنندگان گوشی های هوشمند چند ماه پس از معرفی یک گوشی، نسخه های رنگی بیشتری از آن گوشی تولید می کنند تا به فروش گوشی کمک کرده و مجددا توجه مردم را به سوی گوشی خود جلب کنند.

lg g6 now available gold amber color 4 - ال جی از نسخه طلایی رنگ ال جی جی ۶ رونمایی کرد

حال باید دید که آیا کمپانی ال جی با رونمایی یک رنگ جدید برای گوشی ال جی جی ۶ خود می تواند مجددا اذهان عمومی را به این گوشی معطوف نماید یا خیر. به نظر می رسد در آینده ای نه چندان دور اخبار بیشتری در این خصوص منتشر خواهد شد.

منبع: androidheadlines

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن