آموزشترفند هاسیستم عامل

آموزش باز کردن قفل آیفون در صورت فراموشی

گوشی های آیفون از جمله دستگاه های محبوب کمپانی اپل است. آیفون هم مثل تمام گوشی ها امکان رمزگذاری برای ورود به دستگاه را داراست تا افراد بتوانند رمز عبور گذاشته تا افراد دیگر نتوانند به اطلاعات آن ها دسترسی پیدا کنند. اگر رمزعبور خود را می دانید، باید تنها ۳ مرحله را طی کنید تا صفحه باز شود. اگر رمزعبور را نمی دانید، بایستی با استفاده از نرم افزار آیتونز دستگاه خود را ریستور کنید. قبل از این کار باید یک نسخه پشتیبان از تلفن خود بگیرید و گرنه تمامی اطلاعاتتان را از دست می دهید.

بازگشایی قفل آیفون بدون ریستور

۱- دکمه پاور در پایین دستگاه آیفون را فشار دهید.

۲- صفحه را به سمت راست بکشید تا به صفحه وارد کردن رمزعبور برسید.

۳- حال رمزعبور خود را دور از چشم سودجویان وارد کنید.

 

حتما بخوانید:
هزینه تعمیر آیفون XS مکس، ۲ میلیون تومان بیشتر از خرید آیفون ۷

بازگشایی قفل آیفون با استفاده از ریستور

۱- آیتونز را برروی سیستم خود باز کنید و اطمینان حاصل نمایید که به اینترنت متصل هستید.

۲- آیفون خود را با استفاده از کابل USB به کامپیوتر وصل کنید.

۳- دکمه های هوم و قفل را نگه دارید تا زمانی که لوگو اپل پدیدار شود. دکمه قفل را رها کنید و همچنان دکمه هوم را نگه دارید. در آخر باید آیکون اتصال آیفون را در آیتونز مشاهده کنید که نشان می دهد دستگاه شما آماده Sync (انتقال اطلاعات) است.

۴- حال آیفون خود را در تب Devices در آیتونز پیدا کنید و آن را انتخاب کنید.

۵- تب Summary را انتخاب کرده، سپس گزینه “Restore” را انتخاب کنید و سپس روی دکمه “Back Up” کلیک نمایید (اگر تا بحال پشتیبان تهیه نکرده اید). روی Restore کلیک کرده. اینک صبر کنید تا آیفون پیام “iPhone is activated” را نشان دهد. حال آیتونز اجازه تنظیم آیفون را به شما می دهد (اگر موفق نشد Sync را انتخاب کنید). گزینه “Restore from back up of” را انتخاب کنید و آخرین نسخه پشتیبان خود را انتخاب کنید. روی “Continue” کلیک نمایید. خب! موفق شدید، رمزعبور قبلی شما پاک شده و شما می توانید رمز جدیدی را تعریف کنید.

 

حتما بخوانید:
طبق نظرسنجی آیفون XS و XS Max بیش‌ از پیش‌بینی‌ها فروش خواهند داشت
منبع: newskala
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن