اخبارتلفن همراهسامسونگ

تصاویر می گویند: منتظر گلکسی نوت 8 با حاشیه بزرگ باشید!

این روز ها بازار شایعات پیرامون گوشی های هوشمند داغ است و گلکسی نوت 8 نیز از قطار شایعات جانمانده است. تصاویر جدید فاش شده از حاشیه زیاد گلکسی نوت 8 در قسمت بالایی گوشی خبر می دهد.

شرکت سامسونگ تصمیم دارد تا از گوشی گلکسی نوت ۸ در تاریخ ۲۳ آگوست (۱ شهریور) رونمایی کند. با این حال ، تصاویر و رندرهای زیادی از این فبلت هوشمند منتشر شده که طراحی و دوربین دوگانه ی آن را به هوادارن نشان داده است. اخیرا تصویر جدیدی توسط،یکی از تولیدکنندگان قاب های محافظ منتشر شده که نشان می دهد گلکسی نوت 8 دارای حاشیه زیاد در قسمت لبه ی بالایی خواهد بود.

Samsung Galaxy Note 8 Case Leak - تصاویر می گویند: منتظر گلکسی نوت 8 با حاشیه بزرگ باشید!

اما انتظارات بر این بود که حاشیه های بالایی و پایینی در گوشی گلکسی نوت 8 همچون گوشی های سری اس 8 بسیار کم باشد، با وجود این تصویر این انتظار هم کمرنگ می شود، همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، قسمت بالای نمایشگر تقریبا بزرگ بوده، در حالیکه در لبه ی پایینی، تقریبا هیچ حاشیه ای دیده نمی شود. هرچند که از صحت این تصویر چندان مطمئن نیستیم، اما در صورت درست بودن آن می توان نتیجه گرفته که این شرکت کره ای قصد دارد همانند شیائومی از طراحی متقارن فاصله بگیرد.

خوب است که بدانید طراحی صفحه نمایش شیائومی می ایکس بدان گونه است که ، صفحه نمایش را به لبه بالایی رسانده و تمام سنسورها و دوربین سلفی را به حاشیه پایین که بزرگتری دارد کشانده است. با این تفاسیر، تصاویری که توسط این دوربین به ثبت می رسد، از زاویه ای غیر معمول خواهد بود. اگر سامسونگ تصمیم بگیرد که حاشیه را به لبه ی بالایی بکشاند، مشکل عکس های سلفی نیز برطرف خواهد شد.
نظر شما در مورد این گونه طراحی ها چیست؟

منبع: sammobile

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن