اخبارتلفن همراهسامسونگ

تصاویری از سامسونگ گلکسی اس 9 پلاس (Samsung Galaxy S9 Plus) فاش شد

هر چه به زمان معرفی گلکسی اس 9 پلاس نزدیک تر می‌شویم اخبار و تصاویر بیشتری از این پرچمدار 2018 سامسونگ به بیرون درز می‌کند. و حال تصاویر جدیدی از پرچمدار بعدی سامسونگ منتشر شده که برخی شایعات منتسب به آن را تصدیق می‌کند.

افشاگر این تصاویر جدید در شبکه اجتماعی ویبو چین ادعا می‌کند، رنگ آبی گلکسی اس 9 پلاس، cottage (به معنی کلبه‌ی روستایی) نام دارد. هر چند جای تعجب ندارد که سامسونگ این چنین اسمی‌برای رنگ پرچمدار جدیدش بگذارد زیرا در قدیم شاهد این چنین ابتکاراتی بوده ایم.

تصاویری از سامسونگ گلکسی اس 9 پلاس

قبل از هر چیز باید گفت، احتمال جعلی بودن تصاویر وجود دارد و یا این که این تصاویر مربوط به نمونه‌های اولیه گلکسی اس 9 پلاس است. زیرا تا انتخاب مدل نهایی بارها امکان تغییر وجود دارد. اما آن چه کارشناسان را بر واقعی بودن تصاویر فاش شده امیدوار می‌کند، شایعات قبلی است که با این تصاویر همخوانی دارند.

طبق تصاویر، پرچمدار 2018 سامسونگ به نمایشگری با لبه منحنی و دوربین دوگانه عمودی مجهز است که نسبت به گلکسی نوت 8 زاویه دوربین‌ها 90 درجه تغییر دارند و زیر هم چیده شده اند.

تصاویری از سامسونگ گلکسی اس 9 پلاس

گویا نسل جدید گلکسی با ضخامت بیشتری ظاهر شود که خود نوید از یک باتری حجیم می‌دهد. متاسفانه تصاویر به گونه ای نیست که بتوان وجود جک هدفون را تشخیص داد. اما وجود یک هدفون سفید رنگ در تصویر، وجود جک هدفون را در گلکسی اس 9 پلاس محتمل می‌کند.

طبق اعلام کمپانی سامسونگ، گلکسی اس 9 پلاس در نمایشگاه MWC 2018 بارسلونا رونمایی خواهد شد. با وجودی که نمایشگاه در تاریخ ۷ اسفند افتتاح می‌شود، احتمالا طبق سنت گذشته سامسونگ، روز ششم اسفند کنفرانس مطبوعاتی برای معرفی پرچمداران بعدی سامسونگ برگزار شود.

تصاویری از سامسونگ گلکسی اس 9 پلاس (Samsung Galaxy S9 Plus) فاش شد
امتیاز دهید

برچسب‌ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید