اخبارگوناگون

جان مک آفی کاندیدای ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا؛ خدمت به جامعه ارزهای مجازی

جان مک آفی کاندیدای ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا؛ خدمت به جامعه ارزهای مجازی
5 (100%) 1 رای

جان مک آفی به منظور خدمت به جامعه ارزهای مجازی کاندید ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا می‌شود. وی در انتخابات سال ۲۰۱۶ از قصد خود خبر داده بود.

قرار است در سال ۲۰۲۰ و با هدف خدمت به جامعه ارزهای مجازی، جان مک آفی کاندید ریاست جمهوری شود.

حتما بخوانید:  توییتر نیز تبلیغات ارزهای دیجیتال را ممنوع کرد!

جان مک کافی کاندید ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا

جان مک آفی تاکنون دوران زندگی پرفراز و نشیبی داشته است. او در انگلستان متولد و به آمریکا مهاجرت کرد. پدرش به دلیل اعتیاد خودکشی کرد و خود نیز در دوران تحصیل به مصرف مواد مخدر روی آورد.

جان مک آفی شرکت امنیتی مک آفی را تأسیس کرد و سپس سهام خود در این کمپانی را فروخت و به کشور بلیز نقل مکان کرد. مدتی بعد به قتل همسایه خود متهم شد و در ادامه به آمریکا باز گشت.

مک آفی اعلام کرده اگر از او درخواست شود، در حزب آزادیخواه فعالیت خواهد کرد و در غیر این صورت حزب خود را به راه خواهد انداخت. مک آفی در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۷ اعلام کرد که:

شما بیت کوین را کلاه برداری می خوانید، من بیت کوین استخراج می کنم. ما بیت کوین را می سازیم. تولید هر واحد بیت کوین هزینه ای بیش از ۱۰۰۰ دلار دارد. هزینه تولید هر دلار آمریکا چه قدر است؟ کدام یک کلاه برداری است؟

او در مورد احتمال برنده شدن خود در انتخابات نیز اظهار نظر کرد و اعلام نمود که:

تصور نکنید که من شانسی برای برنده شدن دارم.

جان مک آفی اعتقاد دارد که مسئله مهم این است که صرف نظر از اینکه چه کسی انتخاب شود، او در هر صورت روی صحنه خواهد بود و به تلاش خود ادامه خواهد داد.

منبع
fortune
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن