تلفن همراهدیگر کمپانی هانقد و بررسی محصولاتویدئو

دوربین پاپ آپ ویوو نکس اس در دستان JerryRigEverything

تست مقاومت دوربین پاپ آپ ویوو نکس S

دوربین پاپ آپ ویوو نکس اس در دستان JerryRigEverything
4.8 (95%) 4 رای

ویوو نکس اس (Vivo Nex S) نخستین گوشی سال های اخیر با نگرشی متفاوت است؛ دوربین پاپ آپ. اما این طراحی تا چقدر می تواند مقاوم باشد؟ تست مقاومت JerryRigEverything به سوال پاسخ می دهد.

شانس این که ما در ایران بتوانیم این گوشی را خریداری کنیم بسیار کم است، زیرا کمپانی ویوو تصمیم دارد این گوشی با دوربین پاپ آپ را به صورت محدود در چین و برخی کشورهای دیگر به فروش برساند. و حال به لطف ویدیوی تست مقاومت ویوو نکس درک کنید که این گوشی تا چه حد در برابر آسیب‌های محیطی مقاوم است. طبق آنچه که مشاهده شد، استقامت گوشی جالب توجه است.

نسبت بدنه به نمایشگر ویوو نکس اس بسیار اندک است و این نسبت را مدیون، حذف دوربین از قاب جلویی گوشی است. البته دوربین کاملاً حذف نگردیده و درون بدنه به وصرت کشویی و مکانیکی تعبیه شده است که در صورت لزوم کاربر می تواند آن را بیرون بیاورد و سپس از جلوی چشم محو شود.

این دوربین پاپ آپ اولین محک نلسون بود و مقاومت خوبی از خود نشان داد. هنگامی که روی دوربین فشار آید، اگر فشار زیاد باشد دوربین به صورت خودکار به داخل می‌رود و اگر فشار کم باشد کمی به داخل می رود و دوباره به بیرون باز می گردد.

تست مقاومت ویوو نکس اس با قسمت های دیگر ادامه پیدا کرد، تا جایی که صفحه نمایش که از شیشه مقاومی ساخته شده است در برابر حرارت فندک، تاثیر کمی می‌پذیرد. بدنه ویوو نکس از آلومینیوم ساخته شده و در مقابل تست خمش مقاومت خوبی از خود نشان داد و تنها کمی خم شد اما همچنان به کار خویش ادامه داد.

در پایان، ویوو با دوربین پاپ آپ خود از تست مقاومت، جان سالم به در برد.

 

حتما بخوانید:
شکنجه آیفون Xs مکس؛ مقاومت آیفون بزرگ اپل در چه حد است؟
منبع
androidpolice
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن