اپلاخبارتلفن همراه

آیفون 8 در ماه اکتبر بدون تاچ آیدی و با اسکنر عنبیه چشم می آید!

براساس آخرین گزارشات منتشر شده، آیفون 8 از ماه اکتبر و یا اوایل ماه سپتامبر به تعداد محدودی عرضه خواهد شد. انتظار می رود که پرچمدار آینده اپل در مراسم رونمایی آیفون 7 اس و 7 اس پلاس برای هواداران اپل رونمایی شود.

هر چند هنوز زمان دقیقی برای برپایی این مراسم اعلا نشده، اما گفته می شود این رویداد بزرگ در یکی از روزهای هفتم، هشتم و یا نهم سپتامبر برگزار خواهد شد و مدل های ذکر شده نیز در روز یکشنبه یعنی 17 سپتامبر عرضه خواهد شد. با توجه به پیشینه اپل که همیشه روز جمعه را برای برای شروع عرضه گوشی‌های خود انتخاب می‌کند، به طور قطع یقین نمی توان این ادعاها را پذیرفت.

از سویی دیگر شایعه شده بود که کمپانی اپل قصد دارد تا اسکنر اثر انگشت را در دکمه پاور آیفون 8 تعبیه کند که با استناد به گزارشی که امروز منتشر شده، این ادعا به واقعیت تبدیل نخواهد شد. زیرا در کیس های رسمی تولید شده برای این گوشی هوشمند، جایی برای این دکمه در نظر گرفته نشده و احتمال قرارگیری تاچ آی‌دی در آن بسیار ضعیف است.

از شایعاتی که تا به الان منتشر شده، می توان دریافت که اپل سنسور اثر انگشت را در قسمت پشتی دستگاه قرار خواهد داد، و یا اینکه کالا قید ان را خواهد زد. با توجه به این که آیفون 8 ممکن است دارای یک اسکنر عنبیه چشم باشد، دیگر تضور فقدان حسگر اثر انگشت زیاد حس نشود.

عنبیه چشم آیفون 8 - آیفون 8 در ماه اکتبر بدون تاچ آیدی و با اسکنر عنبیه چشم می آید!

با توجه به تصاویر بالا، سنسورهای متعددی در قسمت جلویی آیفون 8 تعبیه خواهد شد که می توان سنسورهای مربوط به اسکنر عنبیه چشم را رویت کرد. گفته می‌شود که در صورت صحت این ادعا، این فناوری با نام احتمالی FaceID معرفی خواهد شد. آخرین شنییده ها حاکی از این مطلب است که، آیفون 8 اولین گوشی اپل در تاریخ فعالیت این شرکت است که به تکنولوژی شارژ وایرلس Qi مجهز خواهد شد و احتمالا تنها در یک رنگ و آن هم رنگ مشکی روانه بازار می‌شود.

منبع: GSMARENA

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن