اپلتلفن همراهسامسونگنقد و بررسی محصولاتویدئو

مقایسه عمر باتری آیفون Xs با آیفون X، گلکسی نوت 9 و وان پلاس 6

عمر باتری گوشی های موبایل، کابوس کاربران اسمارت‎فون هاست. با پیشرفت تکنولوژی قرار بر این بود که عمر باتری بهتری داشته باشیم اما روند بهبود عمر باتری گوشی های هوشمند باب میل ما نیست. امروز در قالب یک ویدیو به مقایسه عمر باتری آیفون Xs با آیفون X و گلکسی نوت 9 می پردازیم تا با حقایق جالبی مواجه شویم.

لازم به ذکر است که گلکسی نوت 9 به QHD+ ارتقا داده شده و نسخه مورد تست، چیپست اگزینوس 9810 را دارد.

پیداست که آیفون های اپل در بحث کالیبره بودن باتری کمی شیطنت می کنند. باتری آن ها تا مدت قابل توجهی روی 100 درصد باقی می مانند و به کاربر القا می کنند که عمر باتری محشری داریم. اما در این تست اولین گوشی که خاموش شد، آیفون X بود. پس از آن وان پلاس 6 و زمانی که گلکسی نوت 9 خاموش می شود، آیفون Xs هنوز 5٪ شارژ دارد. همچنین آیفون Xs مکس با 10٪ باتری در میدان حاضر است.

در این تست زمانی که آیفون X خاموش می شود، گلکسی نوت 9 حدودا 5٪ باتری دارد و در این تست گلکسی نوت 9 روی QHD+ تنظیم شده است. می توان نتیجه گرفت که عمر باتری گلکسی نوت 9 در حالت FHD+ تا 27٪ بهتر از حالت QHD+ خواهد بود، که عدد قابل توجهی است.

مقایسه باتری آیفون Xs با آیفون X

مقایسه عمر باتری آیفون ایکس اس با آیفون ایکس نیز جالب است. هنگامی که آیفون 10 خاموش شد، آیفون 10 اس هنوز هم 14 درصد باتری دارد. پیش از این اپل ادعا کرده بود که عمر باتری آیفون Xs تا یک ساعت بیشتر از آیفون X است و این ویدیو تایید می کند که عمر باتری آیفون 10 اس بهتر از آیفون 10 است.

در پایان تست عمر باتری پرچمداران این آیفون Xs مکس که پیروز میدان شدآیفونی با باتری 3174 میلی آمپری از گلکسی نوت 9 با باتری 4000 میلی آمپری بهتر ظاهر شد و بهینه سازی های اپل به همراه برتری چیپست 7 نانومتری خود را به رخ گوشی های اندرویدی کشید.

 

نظر شما چیست؟

0/5 ( 0 نظر )
منبع
youtube

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن