اپلتلفن همراهسامسونگنقد و بررسی محصولاتویدئو

تماشا کنید: مقایسه تست سرعت آیفون XR در برابر گلکسی نوت 9

آیفون XR دارای همان چپیست اپل A12 بایونیک است که در آیفون Xs نیز قدرت‎نمایی می‎کند. البته رزلوشنش کمتر است و یک گیگابایت حافظه رم کمتری نیز دارد. در ادامه  توجه شما را به تماشای ویدیوی تست سرعت آیفون Xr در برابر گلکسی نوت ۹ جلب می‎کنم تا ببینیم آیا آیفون Xr می تواند در مقابل گلکسی نوت ۹ همانند آیفون Xs بدرخشد؟

در ابتدای تست سرعت آیفون Xr، بهتر و سریع‎تر از گلکسی نوت ۹ روشن می‎شود. اما در ادامه تمام نرم‎افزارها در گلکسی نوت ۹ سریع‎تر از آیفون 10 آر باز می‎شوند. اما در آیتم بازی‎ها، عملکرد آیفون Xr در 2 بازی سریع‎تر از گلکسی نوت ۹ می‎باشد، که یکی از آن ها هم Fortnite غیر بهینه برای اندروید است!

تست سرعت آیفون XR در برابر گلکسی نوت 9

این موضوع کمی ما را به فکر وا می‎دارد که چرا آیفون Xr همانند آیفون Xs سریع نیست؟ حداقل در این تست که به نظر نمی‎رسد، آیفون 10 آر به پای آیفون 10 اس برسد! اما باید منتظر تست سرعت آیفون Xr در مقابل آیفون Xs باشیم تا بهتر بتوانیم، قضاوت کنیم.

در بخش مدیریت رم متوجه می‎شویم که ۳ گیگابایت حافظه رم برای آیفون Xr کافیست و با توجه به رزلوشن HD نمایشگر ۶.۱ اینچی آن، عملکرد مدیریت رم کاملا بدون مشکل است.

در تست دوربین باید یک نکته را خاطرنشنا کنیم که، از زمان گلکسی اس ۷ به بعد، به دلیل اولویت دستگاه روی فوکوس خودکار فوق سریع دوال پیکسل، هنگامی که کاربر به‎صورت دستی روی صفحه تپ می‎کند، همیشه فوکوس کمی کندتر انجام می شود. و در این تست چون شخص برای فوکوس روی صفحه ضربه می زند، گلکسی نوت ۹ کمی کند به نظر می‎رسد.

خب حالا بهتر است که خود ویدیوی تست سرعا آیفون 10 آر را در مقابل گلکسی نوت 9 مشاهده کرده و نظر خود را در بخش دیدگاه‎ها بیان کنید.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
youtube

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن