اپلتلفن همراهنقد و بررسی محصولاتویدئو

تست مقاومت آیفون XR؛ آیا آیفون اقتصادی اپل، ضعیف است؟

ساعاتی پیش آیفون XR توسط یوتیوبر معروف جری ریگ اوریتینگ (JerryRigEverything) محک خورد تا مشخص شود، آیفون ارزان‎قیمت اپل تا چه حد مقاوم است. در ادامه ویدیوی شکنجه آیفون ایکس آر را مشاهده نمایید.

آیفون Xr با همان شیشه محافظ مقاوم آیفون Xs ارایه شده است، اما شیشه پشتی را از نسل قبلی یعنی آیفون X به ارث برده است. در ضمن برای این‎که قیمت تمام‎شده آیفون ایکس آر کاهش یابد، به جای استیل ضدزنگ در آیفون Xs، آلومینیوم انتخاب شده که همرنگ قاب پشتی در نظر گرفته شده است.

در این ویدیو به جای آنکه تست مقاومت آیفون Xr برجسته شود، بیشتر دلخوری جری نسبت به رزلوشن کمتر از HD نمایشگر ۶.۱ اینچی آیفون Xr احساس می‎شود. این موضوع بدون شک در سال ۲۰۱۸ و برای یک موبایل ۷۵۰ دلاری، سرزنش آور است. اما خب به این کارهای اپل عادت کردیم زیرا آیفون ۸ دقیقا همین شرایط را داشت.

تست مقاومت آیفون XR

و اما تست مقاومت آیفون Xr، که بدون شک یکی از بهترین عملکردهای تست مقاومت Jerry در آیفون Xr دیده می‎شود. در این تست نه خمیدگی، نه پیکسل سوخته ای و نه خراشیدگی غیر منطقی‎ای دیده نمی شود. البته جری هنوز هم با ادعای شیشه محافظ یاقوت کبود برای دوربین آیفون‎ها مشکل اساسی دارد و همیشه به یک بهانه‎ای از تفاوت کیفیت با یاقوت کبود واقعی حرف می‎زند.

نظر شما درباره آیفون XR اپل چیست؟

0/5 ( 0 نظر )
منبع
youtube

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن