اپلاخبارتلفن همراه

آیفون ایکس اپل در حال حاضر در بیش از 70 کشور جهان در دسترس است

با اضافه شدن 13 کشور دیگر به لیست فروشندگان اپل، هم اکنون در بیش از 70 کشور دنیا گوشی آیفون 10 به فروش می رسد. این گوشی که آخرین تلفن هوشمند طراحی و تولید شده اپل، بعد از 10 سال حضور فعال در بازار می باشد، توانسته سرو صدای زیادی بین خریداران و فروشندگان و کاربران مختلف در سراسر جهان ایجاد کند.
حالا شاهدیم و می بینیم که این گوشی گران قیمت توانسته در سراسر نقاط دنیا جای پای خود را باز کند و بازار جهانی را از آن خود نماید. بله، 13 کشور جدید دیگر به فهرست فروشندگان آیفون10 اضافه شدند. در دو کشور از این 13 کشور، آیفون10 در محل اپل استور محلی به فروش می رسد.

دیروز اپل سرزمین های اشغالی را نیز به فهرست کشورهایی که آیفون10 در آنها به فروش می رسد، اضافه کرد. 13 بازار جدید اضافه شده که در حال حاضر فروش آیفون10 را برعهده دارند عبارتند از:

 • آلبانی
  بوسنی
  کامبوج
  کوزوو
  ماکائو
  مقدونیه
  مالزی
  مونته نگرو
  صربستان
  آفریقای جنوبی
  کره جنوبی
  تایلند
  ترکیه

تاریخ تحویل گوشی آیفون 10 در این 13 کشوری که جدیدا به لیست کشورهای ارائه دهنده و فروشنده آیفون 10 اضافه شده است، بین یک تا سه روز کاری بوده که واقعا زمان قابل توجهی است. در ایالات متحده و اروپا، اپل توانسته است با اقدامات خوب خود زمان تحویل آیفون 10 را به دو هفته کاهش دهد. پیش از این زمان تحویل آیفون 10 بین 5 تا 6 هفته بود. بعد مجددا به 3 الی 4 هفته کاهش یافت و در نهایت به 1 الی دو هفته رسیده بود ولی تاکنون در هیچ کشوری آیفون 10 بین یک تا سه روز کاری تحویل نشده بود که این خبر می تواند خبر خوبی برای خریداران این کشورها باشد.

 

منبع: phonearena

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن