اپلاخبارتلفن همراه

گزارش: تحلیلگران معتقدند که میزان فروش آیفون 8 انتظارات را برآورده نمی کند!

تنها گزارش مشترکی که در اغلب گزارشات کارشناسان در رابطه با آیفون 8 به چشم می خورد این است که انتظار می‌رود این محصول کمپانی اپل، فروش بسیار زیادی داشته باشد و بتواند مسائل مربوط به فروش آیفون را تغییر دهد. زیرا درحال‌حاضر، فروش گوشی‌های آیفون  سیر نزولی داشته و کمپانی اپل در حال دست و پنجه نرم کردن با این مشکل است.

فروش اپل - گزارش: تحلیلگران معتقدند که میزان فروش آیفون 8 انتظارات را برآورده نمی کند!
نمودار فروش محصولات اپل در سراسر جهان در بازه زمانی 2007-2016

با این تفاسیر و با وجود شایعاتی مبنی بر ایجاد تغییرات عمده و اضافه شدن ویژگی‌های خاص و جدید در آیفون 8، اکثر کارشناسان بر این باور هستند که اسمارت‌فون جدید با استقبال فوق‌العاده‌ای از سوی کاربران مواجه خواهد شد. این در حالی است که تحلیل‌گران Deutsche Bank (شرکت ارائه دهنده خدمات بانکی و مالی در آلمان) چنین نظری ندارند. آن‌ها بر این باورند که وال استریت انتظار بسیار زیادی از اپل برای فروش پرچمدار بعدی این شرکت دارد و احتمال می‌رود فروش نهایی آیفون 8 انتظارات را برآورده نکند.

Deutsche Bank - گزارش: تحلیلگران معتقدند که میزان فروش آیفون 8 انتظارات را برآورده نمی کند!
دویچه بانک – شرکت ارائه دهنده خدمات بانکی و مالی در آلمان

البته این بدان معنی نیست که فروش محصول خیلی کم باشد، بلکه از آنچه انتظار می‌رود کمتر خواهد بود. سه تحلیل‌گر دویچه بانک به نام‌های شری اسکریبنر، آدرین کلبی و جفری رند، گزارشی در این خصوص منتشر کرده‌اند. طبق محاسبات و پیش‌بینی‌های این سه کارشناس، کمپانی اپل در بازه زمانی 2.7 سال منتهی به سال 2018 میلادی (از اواسط 2015 تا ابتدای 2018) حدود 230 میلیون گوشی آیفون خواهد فروخت. این در حالی است که انتظار فروش این محصول حدود 244 میلیون دستگاه است.

امکان دارد حق با تحلیل‌گران موسسه دویچه بانک باشد، ولی نظر‌سنجی‌ها حاکی از آن است که شور و علاقه کاربران برای ورود آیفون به بازار بسیار زیاد است. به هر حال باید منتظر ماند و دید آیا پیش بینی پیش‌بینی کارشناسان دویچه بانک درست خواهد بود؟ و یا اینکه آیفون 8 با استقبال چشمگیر از سوی مردم روبرو می‌شود سرونوشت دیگرب را برای کمپانی اپل رقم میزند؟

منبع: UBERGIZMO

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن