اپلاخبارتلفن همراه

به گزارش کاربران بلندگوی آیفون 10 در پخش صدای بلند مشکل دارد

این بار نیز با عرضه آیفون 10(iPhone X) مشکلات جدید این آیفون جدید اپل نیز گزارش شده است. گویا این بار گزارش منتشر شده در شبکه های اجتماعی از مشکل بلندگوی مکالمه‌ی آیفون ۱۰ خبر می دهد.

در روزهای پیش شاهد گزارش‌هایی از به وجود آمدن خطوط سبز در کناره‌های صفحه‌نمایش این گوشی منتشر شده بود. و حالا صدای خش خش از بلندگوی مکالمه‌ی آیفون ۱۰!

یکی از کاربران گزارش می دهد، هنگام پخش موزیک با صدای بلند و یا مکالمه‌ی کسی را روی بلندگو می‌گذارد، گوشی به خش‌خش می کند. و به گفته‌ی کاربر دیگری، در هنگام پخش با حجم بالا بلندگوی گوشی مشکل دارد.

کاربران مختلفی در توییتر و ردیت از این مشکل شکایت داشته اند و یکی از کاربران ادعا کرده است این مشکل اینقدر برایش حاد است که بلندی صدای ۵۰ درصد هم خش‌خش احساس می‌شود.

و اما نکته‌ی قابل‌توجه اینجاست که یکی از کاربران عنوان کرده پس از بروز این مشکل آیفون ۱۰ خود را تعویض کرده است؛ اما هنوز هم مشکل در گوشی جدید دیده می شود.

در آیفون ۸ نیز این چنین مشکلی گزارش شده است، اما کمی متفاوت، زیرا فقط در حجم بالای صدا این مشکل بروز می کند. کمپانی اپل با بروزرسانی نرم افزاری مشکل آیفون ۸ را حل کرد. با وجودی که گویا تعویض آیفون 10 آن کاربر مشکل را حل نکرده است احتمالا این بار هم مشکل نرم افزاری باشد.

کاربری که گوشی خود را تعویض کرده بود، نوشته است:

هنگامی که با گوشی جدید از فروشگاه خارج شدم، متوجه شدم که مشکل همچنان پابرجاست. به همین دلیل برگشتم و آن را مطرح کردم. کارمندی که مورد من را بررسی و گوشی را تعویض کرده بود، گفت احتمالا ایراد نرم‌افزاری است.

تا به الان تعداد کاربرانی که با این مشکل مواجه شده‌اند مشخص نیست؛ اما دیر یا زود سرانجام اپل به این مشکل واکنش نشان می دهد.

 

منبع: 9to5mac
0/5 ( 0 نظر )

‫۵ نظرها

  1. فردا پس فردا این مشکلات در ایران دیده بشه گوشی و برداریم کجا ببریم پس بدیم آیا کسی مسئول هست. اونجا جک و بیلی و باربارا و… بودن که گوشی و بردن و عوضش کردن. ما چه کنیم ها؟؟؟ یکی جواب بده؟

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن