اپلاخبارتلفن همراهسیستم عامل

عدم اتصال به وای فای و اینترنت همراه پس از بروزرسانی 12.1.2 iOS

برخی کاربران گوشی‎های آیفون خبر داده‎اند که پس از دریافت آپدیت 12.1.2 iOS  دیگر نمی‎توانند از طریق اینترنت همراه یا وای فای به اینترنت متصل شوند.

گویا کمپانی اپل بیشتر از آنچه فکر می‎کردم دچار مشکل شده است. پس از فروش ناامید کننده آیفون‌های سال 2018 و همچنین درگیری‌های حقوقی با کوالکام، حالا بروزرسانی‌ جدید سیستم عامل iOS نیز به جمع این مشکلات اضافه شده است.

مشکل بروزرسانی 12.1.2 iOS 

چندی پش کاربران ترکیه گزارش دادند که با مشکل اتصال به اینترنت همراه در آیفون خود روبرو شده‎اند، سپس اپل در راستای حل این مسئله با عجله بروزرسانی 12.1.2 را منتشر کرد، اما به جای این‎که مشکل کاربران ترکیه حل شود، زد و کاربران سایر کشورها را نیز به دردسر مشابهی گرفتار ساخت.

به گفته گروهی از کاربران، پس از بروزرسان به آخرین نسخه سیستم عامل آی او اس نه قادرند از طریق اینترنت همراه به اینترنت متصل شوند و نه از طریق وای‎فای! در ادامه یکی از کاربران در توییتر با ارائه دستور العمل هایی ادعا کرده راه حل این مشکل را پیدا کرده است. وی ادعل می‎گوید برای رفع این مشکل باید قابلیت مکالمه وای‌فای را خاموش کرد با و تغییر تنظیمات آن از صدا و دیتا به تنها دیتا می‌توان از طریق وای‌فای به اینترنت متصل شد. اگر آیفون شما هم با مشکل مشابهی مواجه شده ممکن است با انجام این کار بتوانید آن را برطرف کنید.

در آغازین روزهای سال جدید میلادی، کاربران آیفون بدون هیچگونه راه ارتباطی از اینترنت محروم مانده‌اند و این گوشی‎های گران‎قیمت تقریبا بلااستفاده مانده‎اند. البته انتظار می‌رود اپل به زودی این مشکل را برطرف کند. بر اساس گزارش‌ها آن‌ها هم اکنون در حال تست بتا بروزرسانی 12.1.3 هستند. با این حال بعید نیست این بروزرسانی مانند بروزرسانی قبلی به جای حل این مسئله مشکلات دیگری را هم با خود همراه کند.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
gizchina

پاسخی بگذارید

بستن
بستن