اپلسیستم عامل

چرا باید از آپدیت iOS 12.0.1 اپل بگذریم؟

اپل با انتشار آی او اس 12.0.1 خواب خوشی برای رفع باگ‎های موجود در IOS 12 دیده بود، اما  این نسخه از نرم‌افزار، باز هم مشکلات متعددی دارد و خوابش به کابوس تبدیل شد.

اپل تا اینجلی کار که توفیق چندانی در انتشار و عرضه آخرین نسخه سیستم عامل آی او اس یعنی iOS 12 نداشته است. پس از عرضه iOS 12 کاربران بسیاری از مشکلات زیادی نظیر عدم اتصال به WiFi و یا عدم شارژ آیفون 10 اس شکایت داشتند. سپس اپل ابراز امیدواری کرد که با انتشار iOS 12.0.1 این مشکلات مرتفع خواهد شد.

مشکلات آی او اس 12.0.1

درحال حاضر با وجود آنکه آپدیت نسخه iOS 12.0.1 مشکلات شارژ آیفون 10 اس را حل کرده، اما برخی کاربران گزارش کرده‎اند که این نسخه جدید نرم‌افزاری نیز دارای مشکلات متعددی است.

مشکلاتی که کاربران پس از به‌روزرسانی سیستم عامل گوشی خود با آن روبرو شده‎اند، مشکلاتی نظیر اتصالات سیگنالی و شبکه‌ای ضعیف، تماس‌های ناموفق و تخلیه سریع‌تر باتری است. در همین راستا یکی از کاربران آیفون در توییتر پستی گذاشته مبنی بر اینکه شارژ آیفونش تنها پس از یک مکالمه 20 دقیقه‌ای از 94 درصد به 88 درصد کاهش یافته است.

این کاربر با اکانت در توئیتر نوشته است:

اپل جان لطفا باگ موجود در iOS12.0.1 را که مربوط به تخلیه شارژ آیفون است را برطرف کن. این گوشی وسیله‎ی کار من است و متاسفانه تنها در یک مکالمه 20 دقیقه‌ای با وجود آنکه گزینه battery saver گوشی نیز فعال بود، شارژ آن از 94 به 88 درصد کاهش یافته است.

برخی کاربران نیز از مشکلات پیش آمده در FaceTime شکایت داشتند.

کاربری با اکانت @angelnnorton15 در توئیتر گفته است:

iOS 12.0.1 واقعا نسخه ناموفقی است و در هنگام ارسال عکس و یا FaceTime با مشکل مواجه می‌شود.

کاربری دیگر نیز با اکانت @SteveJaf در توئیتر، خطاب به مرکز پشتیبانی اپل گفته است:

من آیفونم را به iOS 12.0.1 آپدیت کردم اما درحال حاضر اپلیکیشن‌های گوشی ناپدید شده‌اند.

کاربری دیگر نیز با انتشار عکس زیر، می‌گوید:

آیفون 6s من پس از آپدیت به نسخه 12.0.1 با مشکل مواجه شده است و درحالی‌که با کابل USB به مک متصل است، اجازه شارژ شدن به گوشی داده نمی‌شود تا در ابتدا آنلاک شود.

iOS 12.0.1 - چرا باید از آپدیت iOS 12.0.1 اپل بگذریم؟

اپل خود نیز به مشکل ارسال اشتباهی iMessage به مخاطبان دیگر اعتراف کرده است؛ به گزارش منبع خبری Forbes، اپل به کاربران خود اعلام کرده است که ارسال اشتباه iMessage به مخاطبان دیگر یکی از مشکلات ناشی از آپدیت iOS 12.0.1 است.

اپل اظهار می‌کند درحال حاضر تمام مخاطبان را به‌واسطه اپل آیدی شناسایی و سازماندهی می‌کند؛ بنابراین اگر یکی از اعضای خانواده و یا یکی از دوستانتان آیدی خود را به اشتراک گذاشته باشد، این پیام‌ها به صورت همزمان با دیگر افرادی که این اپل آیدی را دارند، به اشتراک گذاشته خواهد شد.

 

0/5 ( 0 نظر )
منبع
hindustantimes

پاسخی بگذارید

بستن
بستن