اپلاخبارتبلتتلفن همراهسیستم عامل

چند درصد گوشی های آیفون و آیپد اپل با سیستم عامل آی او اس 11 (IOS 11) کار می کنند؟

به نظر شما چند درصد کاربران اپل که دارای گوشی های آیفون و آیپد اپل هستند، سیستم عامل خود را به روز می کنند؟ در اصل چند درصد گوشی های آیفون و آیپد اپل با سیستم عامل iOS 11 کار می کنند؟

شرکت تکنولوژی و چند ملیتی آمریکایی اپل اخیرا آمار جالب و دقیقی از وضعیت کاربران خود منتشر کرده و با جزئیات درصد استفاده از نسخه های مختلف iOS را نشان داده است. نتایج این بررسی نشان می دهد که iOS 11 در حال حاضر بیش از بقیه سیستم عامل های اپل از سوی کاربران این برند پذیرفته شده است. این سیستم عامل،  قطعا با برخی از ویژگی های جدید و عملکرد خوبی که دارد، بهتر از نسخه های قبلی بوده و داده های آماری تایید می کنند که 59 درصد از دستگاه های این شرکت موسوم به  iDevices در حال حاضر و طی دو ماهه گذشته مجهز به سیستم عامل آی او اس 11 شده اند. گفتنی است حدود یک ماه پیش این آمار تنها  52 درصد بود.

59 of iDevices Runs On iOS 11 - چند درصد گوشی های آیفون و آیپد اپل با سیستم عامل آی او اس 11 (IOS 11) کار می کنند؟

باید گفت که سیستم عامل iOS 11 و  iOS 10، همچنان در  33 درصد آیفون ها، و آیپدها و نصب و اجرا شده اند و این در حالی است که تنها 8 درصد از سیستم های این شرکت موسوم به iDevices  هنوز از نسخه های قدیمی این سیستم عامل استفاده می کنند. احتمالا این رقم  8٪ دیگرکمتر از این نخواهد شد. زیرا کاربرانی هستند که دارای گوشی آیفون  5C، نسل 3 آیپد و نسل 4 آیپد بوده و در نهایت با نسخه های iOS 9 و نسخه های 2015 هنوز کار می کنند و این گوشی  و آیپدها دیگر به روز رسانی نمی شوند.

این آمارها نشان می دهد که اکثر کاربران اپل، در فکر به روز رسانی هستند و با تغییرات و بهینه سازی ها پیش می روند.

 

 

منبع: gizchina

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

بستن
بستن