آموزشاپلیکیشن

12 تم خیره کننده در اینستاگرام؛ چگونگی جذب بهتر مخاطب

این روزها نخستین مواجه با یک برند از طریق اینستاگرام صورت می گیرد. آمار ها نشان می دهد که حداقل 30 درصد از ز کاربران اینستاگرام، کالایی که برای اولین بار در اینستاگرام دیده‌اند را خریداری می کنند. پس چه بهتر که اکانت اینستاگرام تمیز و جذابی داشته باشید.

هر چه زمانی بیشتری برای زیبایی‌شناسی محیط اینستاگرام صرف کنید، در ترغیب مخاطبین برای تعقیب حساب اینستاگرام شخصی یا کسب و کار شما موفق تر ظاهر می شوید. این نکته را فراموش نکنید که تنها یک بار فرصت دارید تا نگاه مشتری را جذب کنید. همانگونه که طراحی زیبای سایت اهمیت دارد، وجود محیطی جذاب نیز در اکانت اینستاگرام بسیار حیاتی است. در ادامه 12 تم جذاب اینستاگرامی را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم تا الهام‌بخش شما باشند.


12 تم جذاب اینستاگرامی


1.سیاه‌وسفید

اگر در تلاشید تا حسی از کمال را به مخاطب منتقل کنید، تم سیاه و سفید بسیار موثر است. کمبود رنگ نظر مخاطب را به ایده‌ی اصلی عکس‌ها جلب می‌کند و عنصری ماورای زمان را به محتوای شما می‌بخشد.

black white 269x300 - 12 تم خیره کننده در اینستاگرام؛ چگونگی جذب بهتر مخاطب

 2.رنگ‌های روشن

اگر هدف کسب و کار شما، القای حس بازیگوشی و سرگرمی به مشتری است، احتمالاً هیچ راهی بهتر از ساخت محیطی بارنگ‌های روشن نیست. این رنگ‌های روشن نظر مخاطب را به تصاویر شما جلب می کند و این حس سرزندگی در جذب مخاطب جوان بسیار کارایی دارد.

Bright Colors 225x300 - 12 تم خیره کننده در اینستاگرام؛ چگونگی جذب بهتر مخاطب

3.مینیمالیست

در راستای خلق یک محیط هنری‌تر، رویکردی مینیمالیستی در پیش بگیرید. عکس‌ها علی‌رغم سادگی، نظر مخاطب را جلب می کنند و حس آرامش و ثبات را منتقل می‌کنند. در یک محیط مینیمالیستی، حواس مخاطب کمتر پرت موضوعات دیگر می شود و باعث می شود روی برند و محتوای شما متمرکز گردد.

minimalist - 12 تم خیره کننده در اینستاگرام؛ چگونگی جذب بهتر مخاطب

4.تک‌رنگ

یکی از ساده‌ترین تم های اینستاگرام، انتخاب یک رنگ است. به این صورت مسیر خلاقیت خود را مشخص می‌کنید و همچنین پس از اعمال تم، محیط اینستاگرامتان تمیز و منسجم به نظر می‌رسد. اگر رنگی آرام‌بخش را انتخاب کنید، بسیار موردپسند مخاطب قرار خواهد گرفت. مانند صورتی کمرنگ استفاده‌شده در @wildehousepaper

.jpg - 12 تم خیره کننده در اینستاگرام؛ چگونگی جذب بهتر مخاطب

5.پالت رنگ

همچون تم تک‌رنگ، برگزیدن یک پالت رنگ هم ایده‌ی جالبی است. همچون کاری که @creativekipi با صفحه‌ی اینستاگرام خودکرده است.

رنگ - 12 تم خیره کننده در اینستاگرام؛ چگونگی جذب بهتر مخاطب

6.تک تم

مانند @mustdoflorida، می‌توان روی یک ایده تمرکز کنید، این ایده می تواند یک مکان باشد.  چنانچه تلاش می کنید تا خلاقیت خود را در معرض دید دیگران قرار دهید، در هر پست از یک تم استفاده کنید.

تم - 12 تم خیره کننده در اینستاگرام؛ چگونگی جذب بهتر مخاطب

7.پازل

ساخت پازل با استفاده از عکس ها در محیط اینستاگرام کار آسانی نیست اما به موفقیت شما کمک می کند. زیرا نتیجه این کار، جدب مخاطبین جدید است.  برای مثال تعدادی از عکس‌های صفحه در کنار هم یک تصویر را بسازند.

 

حتما بخوانید:
چگونه از شر اعلان لایو افراد در اینستاگرام خلاص شوم؟

puzzle - 12 تم خیره کننده در اینستاگرام؛ چگونگی جذب بهتر مخاطب

8.خطوط افقی

اگر برند شما در ردیف کردن عکس‌ها بهتر به چشم می‌آید، می‌توانید عکس‌های خود را در خطوط افقی یا عمودی گروه‌بندی کنید. حتی می‌توانید مانند @personaljourneyapp یک ردیف در میان، از نقل‌قول‌های معروف استفاده کنید.

افقی - 12 تم خیره کننده در اینستاگرام؛ چگونگی جذب بهتر مخاطب

9.شطرنجی

اگر از خطوط افقی و عمودی خوشتان نمی آید، از تم شطرنجی استفاده کنید. این تم نیز همچون تم افقی به گروه بندی محتوای شما کمک شایانی می کند. اما علاوه بر آن، حس بازیگوشی و خلاقیت را نیز به مخاطب منتقل می‌کند.

.jpg - 12 تم خیره کننده در اینستاگرام؛ چگونگی جذب بهتر مخاطب

10.حاشیه‌های سیاه یا سفید

شاید در حالت عادی وجود حاشیه در تمام عکس‌ها عامه‌پسند نباشد اما در اینستاگرام ظاهری منحصربه‌فرد ایجاد می‌کند. مثلا @beautifulandyummy از حاشیه‌ی سیاه در تمام عکس های خود استفاده کرده است. و این صفحه‌ی اینستاگرام به نظر تمیز و شیک شده است. این تم در کسب کارهای مربوط به مد و فشن کارایی بسیار بالایی دارد.

سیاه یا سفید - 12 تم خیره کننده در اینستاگرام؛ چگونگی جذب بهتر مخاطب

11.فیلتر مشابه

اگر می خواهید حس یکنواختی، در مخاطب خود ایجاد کنید، در ویرایش همه ی عکس‌هایتان از یک فیلتر مشابه استفاده کنید. با این کار در نگاه کلی پیج اینستاگرام شما حس یکنواختی خواهد داشت. @Nadia_Rachel92، با این کار توانسته عکس‌هایی با مضمون‌های مختلف را یکنواخت جلوه دهد.

مشابه - 12 تم خیره کننده در اینستاگرام؛ چگونگی جذب بهتر مخاطب

12.فلت لی

اگر هدف شما در معرض دید قرار دادن محصولاتتان است، پیشنهاد می کنیم که از تم فلت لی (Flatlay) استفاده کنید. فلت لی بهترین راه برای بیان داستان از طریق چینش خاص اشیا در عکس است. با این کار، جلب نظر مخاطبان ساده‌تر می‌شود. همچون پیج @thedailyedited . انتخاب تم فلت لی به نظر با طراوت و مدرن می‌رسد.

flatley1 - 12 تم خیره کننده در اینستاگرام؛ چگونگی جذب بهتر مخاطب

منبع
hubspot
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن