اپلیکیشناخبار

آپدیت جدید اینستاگرام: امکان پاسخ دادن به استوری

در آپدیت جدید اینستاگرام می توانید به استوری پاسخ دهید.این پاسخگویی می تواند به شکل یک ویدیو، عکس و یا بومرنگ باشد که در حین کار ابزارهای زیادی را در دسترس شما قرار می دهد.

 گویا آپدیت های مربوط به استوری اینستاگرام تمامی ندارد و تمرکز خاصی روی این قابلیت گذاشته. بعد از انتشار آپدیت جدید مربوط به فیلترهای صورت اینستاگرام و ابزارهای خلاقانه آن، که کاربران را شگفت زده کرد حال نوبت به افزودن قابلیتی دیگر رسیده است.

و آن پاسخ به استوری با بهره گیری  از ویدیو، عکس‌ و یا بومرنگ ممکن شده است. پس از دریافت آپدیت جدید اینستاگرام، حین مرور استوری‌های دنبال‌شوندگان خود، در پایین هر استوری و در کنار باکس متن، یک آیکون دوربین خواهید دید. با لمس این آیکون، وارد صفحه دوربین می‌شوید.

جدید اینستاگرام پاسخ به استوری 1 - آپدیت جدید اینستاگرام: امکان پاسخ دادن به استوری

نکته جالب توجه اینجاست که این در قابلیت جدید اینستاگرام شما به تمامی امکاناتی که در حالت عادی و حین ارسال یک استوری در اختیار دارید، دسترسی خواهید داشت. پس امکان هشتگ‌گذاری، استفاده از فیلترهای صورت و انواع استیکرها به منظور پاسخ به استوری وجود دارد.

این یک قابلیت کاربرپسند و فوق العاده است. شاید شما هم در ذهنتان پرورانده بودید که اگر این امکان بود خیلی عالی می شد.پس از ثبت عکس و پیش از ارسال، همان استوری که در حال پاسخ دادن به آن هستید، همانند یک استیکر در گوشه عکس شما می‌گیرد. می‌توانید ابعاد، جهت و مکان قرارگیری آن را نیز تغییر داد. باید گفت که در این آپدیت جدید اینستاگرام ویژگی جدید دیگری به چشم نمی خورد و به همین مورد بسنده کرده است.

ظاهرا اینستاگرام با تمرکز بر قابلیت های چت می خواهد کاربران اسنپ چت را به سمت خودش جذب کند. نظر شما درباره آپدیت های جدید اینستاگرام و امکانات آن چیست؟  

منبع : Theverge

 

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن