اپلیکیشناخبارویدئو

استوری اینستاگرام ویدیوهای طولانی‎تر را به چند بخش تقسیم می کند

استوری اینستاگرام ویدیوهای طولانی‎تر را به چند بخش تقسیم می کند
4 (80%) 3 رای

اینستاگرام در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که کاربر می تواند، ویدیوهای طولانی‌تری را در استوری اینستاگرام به اشتراک بگذارد و ویدیو به‌صورت خودکار به چند بخش تقسیم می‌شود.

کاربران بسیاری هستند که دوست دارند ویدیوهای طولانی در استوری خود منتشر کنند و با دوستان خود به اشتراک بگذارند. خوشبختانه استوری اینستاگرام از این پس ویدیوهای طولانی‌تر کاربران را نیز پوشش می‎دهد. حتما می دانید که در اوایل ارائه قابلیت استوری اینستاگرام، کاربران تنها قادر بودند که 15 ثانیه از یک کلیپ را در استوری خود آپلود کنند.

ویدیوهای طولانی‌ تر از 15 ثانیه در استوری اینستاگرام

به‌تازگی یکی از کاربران Reddit ادعا کرده که اینستاگرام از این به بعد خوش ویدیوی کاربران را ویرایش می کند و اگر کاربری استوری بیش از 15 ثانیه را آپلود کند، اینستاگرام دیگر نمی گوید: وای متاسفم! بلکه خودش ویدیو را به چند بخش تقسیم کرده و دیگر نیازی نیست کاربر کلیپ‌های خود را ویرایش یا کوتاه کند.

البته اینستاگرام هنوز رسما این قابلیت را معرفی نکرده است ولی احتمال دارد این ویژگی برای برخی کاربران به صورت آزمایشی در دسترس باشد. با این حال اگر فعلا این ویژگی در اکانت اینستاگرام‌تان در دسترس نیست، جای نگرانی ندارد.

براساس ویدیویی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، به‌نظر می‌رسد ویدیوی طولانی که توسط اینستاگرام به چند بخش تقسیم می‌شود، به‌گونه‌ای خواهد بود که اگر کاربر در قسمت اول از فیلتر و یا متنی استفاده کرده و درواقع ویرایشی روی بخش اول انجام شود، این فیلترها و متون به قسمت‌های بعدی وارد نشده و تنها مختص بخش اول خواهند بود که ویژگی بسیار جالب توجه و کاربردی است.

پیش‌تر اینستاگرام پلتفرم IGTV خود را برای به اشتراک‌گذاری ویدیوهای طولانی‌تر اختصاص داده بود که در نیوز کالا نیز آموزش آپلود ویدیوی طولانی در اینستاگرام (ویدیوهای ۱۵ تا ۶۰ دقیقه ای ) را منتشر کردیم که برای کاربران بسیار کاربردی و جالب بود.

حتما بخوانید:
انتشار نسخه کم حجم اینستاگرام (Instagram Lite)
منبع
ubergizmo
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن