آموزشاپلیکیشن

قابلیت افزودن خودکار متن آهنگ به استوری اینستاگرام

امکان افزودن متن آهنگ به استوری اینستاگرام فراهم شد. به لطف این ویژگی، متن موزیک در حال پخش به صورت خودکار نمایش داده می‎شود و نیازی به تایپ دستی نیست.

حتما آن روزهایی که اینستاگرام به خاطر فیلترهای پیش‌فرض مخصوص تصاویرش معروف شد را به یاد دارید. این شبکه اجتماعی اشتراک عکس خیلی زود جای خود را در دل کاربران سراسر جهان باز کرد و بزرگ و بزرگ‎تر شد.

 اینستاگرام بیشتر موفقیت خود را مدیون افزوده شدن بخش استوری است که به طور واضح از ویژگی مشابه آن در اسنپ چت الهام گرفته شد. از آن زمان به بعد، بیشتر تمرکز شرکت روی توسعه بخش Story بوده و اغلب آپدیت‌ها با هدف افزودن قابلیتی به این بخش توسعه پیدا کرده‌اند.

و حالا جدیدترین قابلیت‌ استوری اینستاگرام، یعنی امکان افزودن متن آهنگ به آن است. حتما می‎پرسید که چگونه می‎توان متن موزیک را به استوری افزود؟ خب در ادامه نیوز کالا را همراهی کنید تا به یک آموزش ساده و کاربردی را به یکدیگر پی بگیریم.

چگونگی افزودن متن آهنگ به استوری اینستاگرام

Instagram Stories now automatically display song - قابلیت افزودن خودکار متن آهنگ به استوری اینستاگرام

ابتدا باید یک استیکر موزیک به استوری خود اضافه کنید و سپس به دنبال یک موزیک مشخص بگردید. اگر متن آهنگ انتخاب شده موجود باشد، به کاربر اجازه داده خواهد شد آن را در فونت و استایل دلخواه به نمایش بگذارد. یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار جذاب این قابلیت با توجه به محدود بودن زمان پخش هر استوری، امکان مشخص کردن تکه‌ای دلخواه از موزیک به منظور پخش (و نمایش متن آن) است. وقتی فالوورهای شما این استوری را باز کنند، همزمان با پخش موزیک، متن آن نیز نمایش داده خواهد شد.

چنانچه کاربری روی متن آهنگ ضربه بزند، می‎تواند ادامه موسیقی را نیز گوش دهد و اطلاعات بیشتری درباره نام و خواننده آن به دست بیاورد. پیش از این که امکان افزودن متن آهنگ به استوری اینستاگرام فراهم شود، امکان اضافه کردن موسیقی همچنان فراهم بود، اما در صورت تمایل به نمایش متن آن به دنبال‌کنندگان خود، آن را باید تماما به صورت دستی تایپ کرده و در گوشه‌ای از استوری قرار می‌دادید.

پس اگر خیلی ذوق و شوق دارید که متن آهنگ مورد علاقه خود را به بخش استوری بیافزاید فرصت را از دست ندهید و همین الان این ویژگی جدید استوری اینستاگرام را امتحان کنید. خوشبختانه ویژگی متن اهنگ در استوری برای تمام کاربران سراسر جهان فعال شده است.

راستی! برای افزودن متن آهنگ به استوری اینستاگرام، ابتدا تصویر یا رنگ پس‌زمینه را مشخص کنید. سپس روی آیکون مربوط به منوی استیکرها ضربه زده و سپس استیکر مخصوص موزیک را لمس کنید و آن‎گاه باید یک آهنگ پیدا کنید. بالاتر گفتم  اما تاکید میکنم که اگر متن موجود باشد، یک پیش نمایش از آن به شما نشان داده خواهد شد. در غیر این صورت، عدم وجود متن موزیک انتخاب شده در قالب یک نوتیفیکیشن به کاربر اطلاع داده می‌شود.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
phonearena

پاسخی بگذارید

بستن
بستن