اپلیکیشناخبار

پروفایل کاربران اینستاگرام با هدف تاکید کمتر روی تعداد فالوور بازطراحی می شود

پروفایل کاربران اینستاگرام با هدف تاکید کمتر روی تعداد فالوور بازطراحی می شود
4.5 (90%) 2 رای

ظاهر پروفایل کاربران اینستاگرام تغییر خواهد کرد. هدف از این تغییر تاکید کمتر روی تعداد فالوورهای کاربران اعلام شده است.

اینستاگرام طی بیانه‌ای رسمی اعلام کرد که قصد دارد طراحی صفحه‌ی پروفایل کاربران را از جهات زیادی تغییر دهد؛ این شبکه اجتماعی محبوب اعلام کرده است که:

طی هفته‎های آینده شاهد بازطراحی بخش‎های مختلف پروفایل کاربران خواهید بود؛ تغییراتی در آیکون‌ها و گزینه‌های موجود در پروفایل و نحوه‌ی ناوبری شما بین تب‌های مختلف.

البته لازم به ذکر است که عکس‌های گرید قرار نیست از این اپلیکیشن حذف شوند و نیازی به نگرانی از این بابت نیست.

تغییر ظاهر پروفایل کاربران اینستاگرام

تغییر ظاهر پروفایل کاربران اینستاگرام

به احتمال زیاد هدف از تغییر این بارطراحی، تاکید کمتر روی تعداد فالوورهای کاربران اینستاگرام است. همان‎طور که در تصویر مشاهده می‎کنید، در طراحی جدید صفحه‌ی پروفایل، تعداد فالوورها در بخش بالایی دیده نمی‌شوند و همچنین از فونت کوچک‌تری برای نمایش آن استفاده شده است.

گزینه‌‌های Follow و Message در طراحی جدید صفحه‌ی پروفایل اینستاگرام، در کنار هم جای می‌گیرند؛ در ضمن با مراجعه به لیست فالویینگ‌های یک کاربر، می‌توان از تعداد و لیست فالوورهای مشترک‌، مطلع شد. به‌علاوه در صفحه‌ی اصلی پروفایل، تب‌های IGTV ،Shop ،Posts ،Grid و Tagged نشان داده می‌شود. البته Shop برای نسخه‌های تجاری است.

اینستاگرام اعلام کرده است که در حال حاضر روی این تغییرات کار می‌کند و قصد دارد طی هفته‌های پیش‌رو، در چند مرحله‌ی مختلف، آن‌ها را مورد بررسی و آزمایش قرار دهد.

حتما بخوانید:
مشکل در اینستاگرام: عدم امکان آپلود عکس در آمریکا و اروپا
منبع
theverge
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن