اپلیکیشناخبار

اینستاگرام دو قابلیت جدید برای رفع مزاحمت ارایه می‌کند

مدتی پیش شبکه اجتماعی اینستاگرام به مخاطبین خود قول دو قابلیت جدید را داد. طبق اطلاعیه رسمی اینستاگرام، راه‌های جدیدی برای کاهش مزاحمت‌ها در این نرم‌افزار پیش‌بینی شده که در قالب دو قابلیت جدید عرضه می‎شود. یکی از این قابلیت‌ها که چند روزی از ارایه آن می‌گذرد و بسیاری از کاربران با آن روبرو شده‌اند، توسط هوش مصنوعی نرم افزار کنترل می‌شود.

رفع مزاحمت در اینستاگرام با ایجاد محدودیت

به لطف این قابلیت جدید دیگر کامنت‎های توهین آمیز شناسایی می‎شود و هنگامی که فرد قصد انتشار آن را دارد، به وی اخطار داده می‌شود. البته این ویژگی از انتشار کامنت‌های اهانت‌آمیز جلوگیری نمی‌کند، اما به نحوی به فرد فرصتی دوباره برای تفکر در مورد انتشار کامنت می‌دهد. ظاهرا اینستاگرام به صورت آزمایشی این قابلیت را ارایه کرده و متوجه شده که تاثیر مثبتی بر روی تغییر عقیده کاربران دارد.

restrict instagram - اینستاگرام دو قابلیت جدید برای رفع مزاحمت ارایه می‌کند

و اما قابلیت دومی که در اختیار کاربران اینستا قرار می‎گیرد، به شکل بهتری از روابط ناخواسته جلوگیری می‎کند. این ویژگی تحت عنوان Restrict در حال حاضر به صورت آزمایشی ارایه شده است؛ اگر با استفاده از Restrict دسترسی شخصی را محدود کنید، کامنت‌های وی تنها برای خود شخص نمایش داده خواهد شد.

ناگفته نماند که امکان نمایش کامنت‌ها در صورت صلاحدید فرد برای دیگر افراد نیز وجود خواهد داشت. با این ویژگی، فرد محدود شده دیگر نخواهد توانست زمان آخرین فعالیت شما در اینستاگرام را مشاهده کند. اگر همین حالا اپلیکیشن اینستا خود را از کردید و متوجه وجود قابلیت Restrict  شدید، شما از جمله افرادی هستید که اینستاگرام برای آزمایش این قابلیت برگزیده است.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
اینستاگرام

پاسخی بگذارید

بستن
بستن