اپلیکیشناخبار

اینستاگرام راه های جدیدی برای خرید آسان تر معرفی می کند

اینستاگرام، محبوب‎ترین شبکه اجتماعی اشتراک‎گذاری تصاوبر جهان، راه جدیدی برای خرید آسان پیش‎روی کاربران قرار می‎دهد.

ابتدا اینستاگرام خود را به عنوان یک شبکه اجتماعی اشتراک تصویر به کاربران شناساند و بسیاری از مردم را در سراسر جهان درگیر خود کرد. و رفته رفته این شرکت در طول این چند سال راه‌هایی را برای خرید کردن در این پلتفرم به کاربران خود معرفی کرده است و حالا به نظر می‌رسد که آن‌ها بر روی این قابلیت، بهبودهایی را انجام داده‌اند.

حتما بخوانید:
پروژه بعدی Instagram یک اپلیکیشن خرید مستقل است

instagram shopping - اینستاگرام راه های جدیدی برای خرید آسان تر معرفی می کند

طبق گفته‌های اینستاگرام، این بهبودها در قالب 3 ویژگی جدید عرضه خواهند شد. یکی از این قابلیت‌ها، قابلیت مجموعه‌ها (Collections) می‎باشد که به کاربران اجازه می‌دهد، لینک‌های محصولات را ذخیره نمایند. سپس این لینک‎ها در بخش اختصاصی خرید کردن (Shopping) در اپلیکیشن اینستاگرام ذخیره می‎شوند و هر وقت خواستید می‎‏‏توانید خرید کنید.

در ضمن در بخش ویدیوها تگ‌هایی برای محصولاتی که قرار است به فروش برسند، وجود دارد که به این معنی است که حالا شرکت‌ها می‌توانند به محصولات مشخصی در ویدیوها، لینک اختصاص دهند. چنانچه قابلیت فوق برایتان آشناست، به این دلیل است که اینستاگرام در ماه سپتامبر (شهریور ماه) یک قابلیت مشابه را برای عکس‌ها معرفی کرده بود و حالا برای ویدیوها نیز در دسترس است.

و اما بهبود دیگری که در بخش خرید اینستاگرام، تب بازطراحی شده فرشگاه (Shop) برای پروفایل‌های تجاری است. این بازطراحی جدید به کاربران اجازه خواهد داد که به طور سریع تمام محصولاتی که در پست‌های مرتبط با فروش محصولات در پروفایل‌های تجاری قرار دارند را مشاهده کنند. بعضی از این قابلیت‌ها هم اکنون در دسترس هستند، پس می‌توانید نگاهی به آن‌ها بیاندازید.

پیش از این اینستاگرام ویژگی خرید از طریق استوری‌ها و تب اکسپلورر را نیز برای کاربران مهیا ساخته بود.

منبع
ubergizmo
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن