اپلیکیشناخبار

امکان ویرایش تصاویر استوری و ارسال مجدد آنها در اینستاگرام

به نظر می‎‌رسد اینستاگرام بازهم ویژگی جدیدی را به ویژگی‌های قبلی خود اضافه کرده تا این شبکه اجتماعی کاربر محور را بیش از پیش محبوب کند و در میان رقابت شدید بین شبکه‌های اجتماعی گوناگون، برنده میدان باشد. اینستاگرام در آخرین به روز رسانی خود، امکان ویرایش تصاویر استوری و ارسال مجدد آنها در اینستاگرام را برای شما ارائه نموده است.

طبق آخرین آمار رسمی منتشر شده، اینستاگرام در ماه سپتامبر، 500 میلیون کاربر فعال داشته است. ویژگی جدید اینستاگرام، باعث می‌شود تا کاربران بیش از پیش به استفاده از این شبکه اجتماعی محبوب روی آورند.

اما بازسازی کردن یک تصویر به چه معنی است؟ دقیقا چه کاری می‌توانیم انجام دهیم؟ ویژگی جدید اینستاگرام که از آن با نام Remixing Photo نام برده شده، این امکان را به شما خواهد داد تا تصاویر دوستان خود را ویرایش کرده و برچسب ، عکس و استیکر به آن اضافه کنید. برای اینکه بتوانید از این قابلیت استفاده کنید، ابتدا باید اینستاگرام خود را به نسخه 24 برای اندروید و iOS بروز رسانی کنید.

one view and allow replay - امکان ویرایش تصاویر استوری و ارسال مجدد آنها در اینستاگرام

زمانی‌که دوست شما، تصویری را منتشر کرد، با انتخاب نماد دوربین در پایین صفحه، می‌توانید به عکس او پاسخ دهید. می‌توانید به تصویر او یک جمله، یک استیکر و یا یک عکس اضافه کنید. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید.

همچنین اینستاگرام در آخرین بروز رسانی خود ویژگی دیگری نیز قرار داده که به شما امکان تعیین اینکه چند بار به عکس شما پاسخ داده شود، وجود دارد. برای این منظور دو گزینه Allow Replay و Once View در نظر گرفته شده است.

با انتخاب Once ، تنها یک نفر می‌تواند تصویر شما را بازسازی کرده و به آن پاسخ دهد. اما با انتخاب Replay دوستان شما می‌توانند بارها به تصویر شما پاسخ دهند و آن را منتشر کنند. دقت کنید برای استفاده از این ویژگی جدید، باید اینستاگرام خود را بروز رسانی کنید.

منبع: neowin

5/5 ( 1 نظر )

پاسخی بگذارید

بستن
بستن