اپلاخبارتلفن همراه

آیفون ۸؛ فقط ۴ میلیون دستگاه هنگام رونمایی آماده فروش خواهد داشت!

گزارش های جدید حاکی از این است که ، کمپانی اپل به خاطر عدم تولید کافی نمایشگرهای OLED که توسط سامسونگ تولید می شود، تنها ۴ میلیون دستگاه آیفون ۸ (Apple iPhone 8) هنگام رونمایی آماده فروش خواهد داشت.

اگر اخبار را دنبال کرده باشید تا به امروز در مورد مشکلات اپل برای تولید آیفون ۸ اپل شنیده‌اید، اینک اخبار جدیدتری در این مورد برایتان داریم. امروز رسانه دیجیتایمز به نقل از یک منبع غیرقابل ذکر در صنعت تکنولوژی گزارشی را ارسال کرد که ادعا می‌کند آیفون ۸ از عملکرد ضعیف پنل‌های OLED رنج می‌برد. شایان توجه است که این خبر در حالی منتشر می شود که تولید کنندگان برای رفع کمبود تولید در حال افزایش خطوط تولید و استخدام کارگران جدید هستند.

در حال حاضر سامسونگ دیسپلی که وظیفه‌ی تولید پنل‌های نمایشگر آیفون ۸ اپل را بر عهده دارد، تنها قادر به تولید ۳ الی ۴ میلیون قطعه تا پیش از زمان رونمایی از این محصول است که احتمالا در ماه سپتامبر از آن پرده برداری خواهد شد. در نتیجه‌ی این مشکل، انتظارات کاهش پیدا می‌کند و نمی‌توانیم متصور شویم که اپل می‌تواند تا پایان سال ۲۰۱۷ جمعا ۵۰ الی ۶۰ میلیون دستگاه را به تولید برساند.

اگر این پیشگویی محقق شود، دقیقا با فاجعه‌ای همانند ایرپادهای اپل روبرو خواهیم بود که با اختلافی چند ماهه از زمان اعلام شده وارد بازار شدند. مطمئنا این بدترین سناریو ممکن برای اپل خواهد بود و غیر ممکن است کوپرتیو محصول مهم خودش را با چنین مشکلی به فروش برساند.

البته مشکلاتی از بخش تحقیق و توسعه این کمپانی نیز منتشر شده است. احتمالا اسکنر اثر انگشت نوری زیر نمایشگر در محصول نهایی قرار نداشته باشد، اگر چه ادعا می‌شود این قابلیت در آیفون ۸ حضور خواهد داشت. شاید بهتر است بگوییم که هدفی که اپل داشت خیلی بزرگتر از ان چیزی است که محقق می شود.

با تمام این گزارشات تا زمانی که اپل از نسل جدید آیفون خود رونمایی نکند، نمی توان به طور قطع این اخبار را تایید یا تکذیب کرد و تنها زمان است که همه چیز را روشن می‌کند.

نظر شما چیست؟ اپل چگونه با این بحران دست و پنجه نرم می کند؟

منبع :phonearena

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن