اخبارتلفن همراههواوی

دعوتنامه مراسم رونمایی از هواوی پی 20 و هواوی پی 20 پلاس منتشر شد

دعوتنامه مراسم رونمایی به دوربین سه گانه هواوی P20 و هواوی P20 پلاس اشاره می کند

کمپانی هواوی ساعاتی پیش دعوتنامه حضور در مراسم رونمایی از گوشی‌های جدید خود را برای رسانه‌ها ارسال کرد. هواوی پی 20 (huawei p20) در تاریخ 7 فروردین 1397 در شهر پاریس رونمایی خواهد شد.

طبق دعوتنامه رسمی‌که این کمپانی چینی برای رسانه‌ها ارسال کرده است هواوی P20 در تاریخ هفتم فروردین ماه سال آینده در فرانسه رونمایی می‌شود اما در این دعوتنامه اشاره تقریبا واضحی به وجود 3 دوربین در پنل پشت هواوی پی 20 و هواوی پی 20 پلاس دارد.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، در پس زمینه تصویر برج ایفل، نوشته‌ها و سه دایره بزرگ به چشم می‌خورد. طبق شایعاتی که پیش از این مبنی بر دوربین سه گانه هواوی پی 20 شنیده بودیم و اگر آن‌ها صحت داشته باشند، هواوی پی 20 و پی 20 پلاس اولین گوشی‌های هوشمند مجهز به دوربین سه گانه خواهند بود که با زوم هیبرید x5 عرضه می‌شوند. ب همین دلیل اشاره تصویری هواوی به این موضوع مهم در دعتوتنامه معرفی تلفن‌ها چندان بی راه نیست.

دعوتنامه مراسم رونمایی به دوربین سه گانه هواوی پی 20 و هواوی پی 20 پلاس اشاره می‌کند

جدا از این 3 دایره بزرگ، در پایین پوستر نوشته شده «See mooore with AI». بعید به نظر می‌رسد سه حرف o”” اتفاقی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و یا این که یک غلط تایپی باشد.

دعوتنامه مراسم رونمایی از هواوی پی 20 و هواوی پی 20 پلاس منتشر شد
امتیاز دهید

منبع
androidauthority
برچسب‌ها

پویا شریفی

یک عاشق... همین!

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید