اخبارتلفن همراههواوی

آیا هواوی پی ۳۰ پرو مجهز به دوربین چهارگانه خواهد بود؟

کمپانی چینی هواوی در حال رقابت تنگاتنگ با غول‎های دنیای تکنولوژی یعنی سامسونگ و اپل است. ان کمپانی آسیایی قرار است در اوایل فروردین‎ماه سال آینده از گوشی جدید هواوی پی ۳۰ پرو مجهز به دوربین چهارگانه اصلی رونمایی کند. و به‎ تازگی تصاویر قاب این گوشی منتشر شده است.

سال گذشته گوشی هواوی پی 20 پرو (Huawei P20 Pro) با دوربین سه گانه‌اش گوی سبقت را از دوربین سایر گوشی‌های مطرح در زمینه عکاسی مانند گوگل پیکسل 2 (Google Pixel 2) و آیفون 10 (iPhone X)  ربود. این درحالی است که شایعات و اخباری که این روزها در دنیای فناوری نقل می‌شوند حاکی از اینند که آیفون‌های 2019 و موبایل جدید گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ (Galaxy S10 Plus) مجهز به دوربین اصلی سه گانه روی قاب پشتی گوشی خواهند بود، به نظر می‌رسد که هواوی از آن دسته رقیب‌هایی نباشد که به این راحتی تسلیم شود و خیالاتی در سر دارد.

دوربین چهارگانه هواوی پی ۳۰ پرو 

p30 and p30 pro case leak - آیا هواوی پی ۳۰ پرو مجهز به دوربین چهارگانه خواهد بود؟

لازم به ذکر است که تصویری از قاب موبایل (کیس) رونمایی نشده‎ی هواوی پی ۳۰ پرو (Huawei P30 Pro)  منتشر شده که خبر از وجود دوربین چهارگانه می‎دهد. دوربین چهارگانه اصلی در هواوی پی ۳۰ پرو عملا نشان می‌دهد هواوی یک گام جلوتر از سامسونگ و اپل است.

به گزارش Android Authority که شرکت تولیدکننده قاب اسپیگن (Spigen) است و اتفاقا تصاویر قاب پلاستیکی شفاف گوشی هواوی پی ۳۰ پرو را منتشر کرده است، حاکی از این است که، برشی روی قاب پلاستیکی مشاهده می‌شود که محل قرار گرفتن دوربین چهارگانه اصلی است که بصورت عمودی کنار هم روی قاب پشتی قرار می‌گیرند.

huawei p30 pro spigen leak - آیا هواوی پی ۳۰ پرو مجهز به دوربین چهارگانه خواهد بود؟

در ضمن تصویر دیگری فاش شده که نمایی از قسمت جلوی گوشی را نشان می‌دهد که مجهز به نمایشگر دارای بریدگی (ناچ) است. خوب است بدانید که بریدگی بالای نمایشگر در هواوی پی ۳۰ پرو شبیه نیم دایره‌ای با لبه‌های منحنی است.

دوربین چهارگانه اصلی باید کاتفا جالب در صنعت گوشی‎های هوشمند اشد و مورد توجه کاربران است اما چه فایده و کاربردی دارند؟ البته برای آنکه عملا مشخص شود که این چهار دوربین چه کاربردی دارند باید تا زمان عرضه هواوی پی ۳۰ پرو صبر کرد که ظاهرا خیلی هم دور نیست.

وب سایت لهستانی تلیکس (Telix) به نقل از TechRadar اعلام کرد که هواوی پی 30 و هواوی پی 30 پرو در جریان مراسم در اوایل فروردین (اواخر مارس) در پاریس رونمایی خواهند شد که قطعا پس از برگزاری کنگره جهانی موبایل (MWC 2019) که اوایل اسفند (اواخر فوریه) برگزار می‌شود.

البته باید منتظر بود و دید که آیا دوربین چهارگانه هواوی پی ۳۰ پرو در حد ایده باقی می‌ماند یا عملی خواهد شد.

منبع
cnet
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن