اچ تی سیاخبارتلفن همراه

تصویر نمونه مهندسی گوشی اچ تی سی وان ام ۸ از نبود دوربین دوگانه خبر داد!

تصویر نمونه مهندسی گوشی اچ تی سی وان ام ۸ از نبود دوربین دوگانه خبر داد!
امتیاز دهید

روز پیشین تصویری از نمونه اولیه گوشی اچ تی سی وان ام ۸ (HTC One M8) منتشر شد که حاکی از عدم وجود دوربین دوگانه در بخش پشتی را نشان میدهد.

سال ۲۰۱۴ کمپانی اچ تی سی تلاش کرد تا با تجهیز وان M8 به سیستم دوربین دوگانه، وارد عصری جدید در دنیای تلفن های هوشمند شود. اما در آن زمان تکنولوژی به اندازه کافی پیشرفت نکرده بود و در نهایت، از دوربین دوم این گوشی به منظور ثبت تصاویر بوکه(افکتی مات یا شکل هنری و زیباشناسانه برای عکاسی است) استفاده شد. با این حال اچ تی سی وان ام ۸ را می‌توان یکی از بهترین گوشی های عرضه شده توسط این کمپانی تایوانی قلمداد کرد.

بعد از گذشت چند سال، حالا یکی از کاربران شبکه اجتماعی ردیت به نام “MustBeOCD”، با انتشار تصویری از نمونه اولیه گوشی اچ تی سی وان ام ۸ که در سال ۲۰۱۴ طراحی شده بود، توجه بسیاری افراد زیادی را به خود جلب کرده است. در این عکس، طرح اولیه مدل اسپرینت از پرچمدار قدیمی اچ تی سی در رنگ مشکی مات و بدون دوربین دوگانه را می‌بینیم که با نمونه نهایی آن کمی تفاوت دارد. حافظه داخلی ۱۶۶ گیگابایتی و پشتیبانی از کارت حافظه میکرو اس دی از دیگر موارد قابل توجه هستند که نسخه نهایی این گوشی نیز شامل آنها می‌شد. هرچند، در این عکس خبری از اندروید مارشملو نیست و به نظر از یک رام دیگر استفاده شده است. در ادامه می‌توانید این عکس را مشاهده کنید.

تصویر نمونه مهندسی گوشی اچ تی سی وان ام 8 از نبود دوربین دوگانه خبر داد

منبع :Phonearena

Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن