آموزشاپلیکیشنترفند ها

چگونگی استفاده از گلکسی اس 9 و Bixby برای ترجمه زبان ها در زمان واقعی

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ایده ترجمه در زمان واقعی روز به روز در حال محبوب تر شدن است. این موضوع با سیستم گوگل پیکسل خود را بیشتر نشان داد، اما صرفا صوتی بودن، کاربر را با یک کمبود جدی مواجه می ساخت . اما اینک با گلکسی اس 9 و به کمک بیکسبی، می توان این قابلیت را به گونه ای دیگر تجربه کرد.

Bixby به شما اجازه می دهد توانایی ترجمه فورا تجربه کنید اما این کار به واسطه این ابزار آن قدر طول می کشد که شاید کلا از خیرش بگذرید و به سراغ همان گوگل ترانسلیت بروید. اما در حال حاضر با پیشرفت های کلیدی در بیکسبی ویژن (Bixby Vision)،به راحتی می توان گوشی را در مقابل عبارت گرفت تا آن را به زبان مقصد ترجمه کند.

مرحله اول: به Bixby Vision بروید

Bixby Vision به صورت پیش فرض در گوشی های گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس نصب شد است .  جهت استفاده از این قابلیت وارد برنامه دوربین شده و سپس روی “Bixby Vision” در گوشه پایین سمت چپ ضربه بزنید.

چگونگی استفاده از گلکسی اس 9 و Bixby برای ترجمه زبان ها در زمان واقعی

مرحله دوم: دوربین را روی عبارتی بگیرید که قصد دارید ترجمه شود

هنگامی که این قابلیت را فعال کردید، دوربین گلکسی اس 9 یا اس 9 پلاس را روی عبارت به گونه ای زوم کنید تا واژه و عبارت مورد نظرتان به درستی و وضوح خوبی به نمایش درآید.  زمانی که عبارت توسط دوربین شناسایی شد، گزینه ایی پیش روی شما ظاهر می شود:  “Text” “Image” و “Shopping.”  که شما باید متن یا text را انتخاب کنید.

چگونگی استفاده از گلکسی اس 9 و Bixby برای ترجمه زبان ها در زمان واقعی

اگر شما دو مرحله قبل را درست انجام دادید، حال فورا آن چه را که انتخاب کرده اید، فورا به زبان مقصد ترجمه می شود و از بهبود بیکسبی نهایت لذت را خواهید برد. به یاد داشتهباشی افرادی که پیش از این از بیکسبی استفاده کرده اند شاید از نا آن هم گریزان باشند، اما بیکسبی با بهبود در عملکرد خود در این گوشی های جدید، خاطرات بد شما را از بین خواهد برد و لذتی جدید را پیش روی شما قرار می دهد.

اگر تجربه ای پیرامون این موضوع دارید با ما و دیگر دوستان خود در قسمت دیدگاه ها در جریان بگذارید.


منبع
gadgethacks
برچسب ها

مهسا رضایی

دانشجوی پزشکی دانشگاه شیراز هستم. از قدیم الایام یکی از عاشقان دنیای فناوری بوده ام و خوشحالم که فرصتی دست داد تا در نیوز کالا به فعالیت بپردازم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید