آموزشاپلیکیشن

چگونه در کروم‌بوک از اسکایپ استفاده کنیم؟

چگونه در کروم‌بوک از اسکایپ استفاده کنیم؟
4.4 (88%) 5 رای

اسکایپ یکی محبوب ترین اپلیکیشن های ویدیوچت به شمار می رود و علاقه مندان زیادی در جهان دارد. اما کاربران کروم‌بوک گلایه مند هستند که ما قادر به استفاده از این برنامه ی ویدیوچت نیستم!. اگر شما هم می خواهید با کروم بوک خود از اسکایپ استفاده کنید، با نیوز کالا همراه شوید.

کروم‌بوک‌ها بسیاری از مواقع عالی هستند. این جایگزین ارزان قیمت لپ تاپ ها، فضای ذخیره‌سازی شان بر مبنای فضای ابری (کلود) است. براحتی می توان از آن‌ها برای چت کردن استفاده کرد اما اگر قصد دارید در کروم‌بوک از اسکایپ استفاده نمایید، باید بگوییم که فعلا باید از طریق زیر از اسکایپ استفاده کنید. 

گوگل و مایکروسافت رقابت سختی با یکدیگر دارند، و به همین دلیل این اپ محبوب برای گوگل در دسترس نیست. اما شعار نیوز کالا اینست که “محدود به محدودیت ها حدود ندارد، پس تسلیم نشو ” در واقع فقط نمی توانید اپلیکیشن اسکایپ را دانلود و نصب کنید اما ورژن مخصوص مرورگر که در دسترس است.

قبل از چیزی باید بگوییم که، گزینه های زیادی به‌عنوان ویدیوچت سازگار با کروم‌بوک‌ها وجود دارند. مثلا اپلیکیشن Hangout گوگل یکی از موارد عالی و پیشنهادی ماست. اما اگر شما و دوستان تان به کار با اسکایپ عادت کرده اید، دیگر چاره ای نیست جز استفاده از اسکایپ در کروم بوک.

نحوه استفاده از اسکایپ در کروم بوک

1- مرورگر کروم خود را باز کنید.

2- به وبسایت اسکایپ بروید.

3- نام کاربری (اکانت ایمیل یا شماره موبایل) و پسورد خود را وارد کنید و وارد اکانت اسکایپ خود شوید. 

چگونه در کروم‌بوک از اسکایپ استفاده کنیم؟
چگونه در کروم‌بوک از اسکایپ استفاده کنیم؟

همین یک بار برای وارد شدن به حساب کاربری اسکایپ کافیست و از این پس می توانید از طریق کروم‌بوک خود با اسکایپ با دوستان خود چت کنید، اعضای جدید به مخاطبان خود اضافه کنید و هر کاری که با برنامه انجام می دهید را در کروم بوک خود انجام دهید.

 

حتما بخوانید:
بالاخره قابلیت ضبط تماس ویدئویی در Skype ارائه شد
منبع
androidauthority
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن