آموزشاپلیکیشناینترنت و وب

نحوه دریافت IP آمریکا از هر کشوری

How to Get a U.S. IP Address from Any Country

از طریق اینترنت محتواهای بسیار زیادی دست به دست می چرخد و دیگر نیازی نیست برای دیدن کریکت پاکستانی یا کشتی سومو به این کشورها سفر کرد.درست است که دسترسی به هر محتوایی امکان پذیر است اما بعضی قوانین محدودیت زا مانع دسترسی آزاد محتوایی می شود که در بستر اینترنت است. البته برای دور زدن این محدودیت های آزار دهنده روش هایی وجود دارد؛ یکی از ساده ترین روش ها تغییر آدرس IP خود به آمریکا است. با این روش، ابزار های سانسور را دور بزنید و بگذارید فکر کنند از یک کشور دیگر به اینترنت وصل شده اید (محیط اینجا با وب آنجا)

آدرس IP چیست؟

آدرس پروتکل اینترنت یا به اختصار آدرس IP به دنباله‌ای از اعداد گفته می شود که به هر کامپیوتری که به شبکه وصل می‌شود اطلاق می‌گردد. سایر دستگاه‌ها مثل تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها، کنسول‌ها بازی، دوربین‌ها، چاپ‌گرها و غیره هم به محض اتصال یک آدرس IP می‌گیرند. بدانید و آگاه باشید که هر آدرس آی پی مختص همان دستگاه خاص است و در مسیریابی ترافیک و سایر جابجایی‌های اطلاعاتی در شبکه به پیدا شدن آن دستگاه کمک می‌کند.

ip چیست - نحوه دریافت IP آمریکا از هر کشوری
آدرس IP چیست؟

و اما اشکال آدرس‌ IP  که دارای دو شکل اساسی هستند؛ یکی حالت کلاسیک اعداد که بسیار دیده اید و با نقطه از یکدیگر جدا می‌شوند و اما شکل دیگر که کمی پیچیده تر است، اجازه می دهد تا دستگاه های بیشتری به اینترنت متصل شود. هر دوس این مدل جدا از تفاوت هایی که دارند، جهت شناسایی دستگاه های موجود در شبکه استفاده می شود که خود بسیار نیکوست. 

نگاهی به دو نمونه از اشکال مختلف آدرس‌های IP بیاندازید:

۴۵٫۶۷۸٫۹ (IPv4)

۲۰۰۱:db8:0:1234:0:5678:1 (IPv6)

از آدرس‌ IP برای چه منظوری استفاده می‌شود؟

هدف اصلی آدرس‌ IP شناسایی دستگاه  خواهان اطلاعات است و این که این اطلاعات بتواند راه خود را به دستگاه پیدا کند. هنگامی به یک سرویس دهنده محلی متصل می شوید خب به شما آدرس آی پی اختصاص می دهد. و هنگامی که یک آدرس اینترنتی (مثلا newskala.ir) را تایپ می کنید، درخواست شما از طریق سرورهای سرویس دهنده اینترنت ارسال می گردد. این درخواست ها به IP شنا وابسته است تا امکان بازگشت اطلاعات از اینترنت به دیوایس شما وجود داشته باشد.

find someone ip address - نحوه دریافت IP آمریکا از هر کشوری
از آدرس‌ IP برای چه منظوری استفاده می‌شود؟

حالا اگر آدرس IP را به بخش های کوچک تقسیم کنیم، موقعیت دستگاه یا بهتر است بگویبم آی پی  دستگاه بر حسب کشور، شهر، کد پستی و غیره مشخص شود. و سایت‌ها نیز با همین اطلاعات است که محتواهایی را مخصوص منطقه شما به نمایش می گذارند. مثلا به دنبال مکانی دنج برای صرف غذا هستید، یک رستوران در اطراف محل زندگی شما به نمایش در می آید و اما جهت سانسور نیز از همین آدرس های آی پی استفاده می کنند.

خب برویم سر اصل مطلب، من را ببخشید که زیاده گویی کردم، به واقع اگر اینترنتی که بدان متصل هستید، آدرس  IP آمریکا داشته باشد، مزیت‌های خاصی پیش روی شماست. گویی که در آن کشور زندگی می کنید و از یکی از خیابان های لاس وگاس به اینترنت متصل شده اید. یعنی حجم زیادی از محتواهای آزاد در دسترس شماست.  

مزیت‌های استفاده از آدرس IP آمریکا

۱. دسترسی آزاد به سرویس‌دهنده های اشتراک و پخش ویدیو، مثلا، نتفلیکس، HBO Go، Hulu یا یوتیوب که در ایران فیلترند و یا قوانین بین‌المللی پخش فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی را محدود کرده و برای دسترسی به آن باید به روش هایی متوسل شد.  چنانچه قصد استفاده از خدمات سرویس‌هایی همچون نتفلیکس یا هولو را دارید، می توانید بنا به سلیقه و شرایط خویش به سراغ ابزارهایی مثل NordVPN، ExpressVPN و VyprVPN بروید. لپ کلام اینکه برای دسترسی آزاد به سرویس پخش ویدیو، باید از،ادرس آی پی امریکا استفاده کنید.

۲. دانلود بازی‌هایی که در کشور شما در دسترس نیست – حتما می دانید که بسیاری از بازی ها ابتدا در امریکا در دسترس همگان قرار می گیرند. یعنی برنامه‌ی زمانی توزیع بازی‌ها معمولاً از آمریکای شمالی شروع می شود و به اروپا، آسیا و استرالیا می‌رسد. خب اگر آی پی امریکا داشته باشبد این محدودیت قابل دور زدن است.

۳. و اما دور زدن برخی سایت‌های سانسور شده. خب با پوست و گوشت و استخئان خئیش به خوبی لمس کرده اید که، بسیاری از کشورها، دانشگاه‌ها و شرکت‌ها دسترسی به برخی از سایت‌ها را محدود می کنند البته در بسیاری مواقع بجاست. در این هنگام با تغییر آدرس IP به آمریکا، وانمود می کنید که از کشور دیگری وصل شدید و براحتی به سایت ها دسترسی داشته باشید.

۴. دسترسی به برخی حساب‌های کاربری. مثلا برخی بانک‌های آمریکایی اجازه نمی‌دهند از آدرس‌های IP خارج از آمریکا به سرویس‌های آن‌ها متصل شد. اگر با امریکا تراکنش مالی دارید پس باید به ای پی امریکا تغییر دهید. 

بهترین راه: از یک VPN با آدرس IP آمریکا استفاده کنید

ساده‌ترین، قابل اعتمادترین، امن‌ترین و پرقابلیت‌ترین راه جهت بهره مندی از آدرس IP آمریکا داشتن یک VPN معتبر و مطمئن است. شبکه‌های خصوصی مجازی سرویس‌هایی هستند که از حریم خصوصی شما در طول فعالیت‌های اینترنتی‌تان محافظت می‌کنند. به عبارتی دیگر، این سرویس‌ها تونلی میان کامپیوتر شما و اینترنت اند و اطلاعات شما را رمزنگاری می کند تا هکرها نتوانند به محتوای ترافیک شما دسترسی داشته باشند. اگر با کمک وی پی ان (VPN) اطلاعات اینترنتی خویش را رمزنگاری نمایید، ایمنی خود و امنیت خود را در وبگردی به حد بالایی رسانده اید.

از بهترین مزایای VPN باید به گوناگونی موقعیتی آن اشاره داشت. یعنی با صد ها سرور در جهان به آسانی یک کلیک دسترسی دارید و می توان با یک اشاره موس به این سرورها دسترسی داشت و تغییر ای پی داد.  چنانچه به محتواهای موجود در کشور آمریکا نیاز دارید پس VPN خود را باز کرده، یک سرور پرسرعت آمریکایی را پیدا کنید. به دنیای محتوای آزاد خوش رفتید.

بررسی بهترین VPNها

Why Do You Need a VPN for Torrenting - نحوه دریافت IP آمریکا از هر کشوری
بررسی بهترین VPNها

برای یافتن یک VPN خوب کمی تحقیق کنید حداقل به اندازه خرید یک پیتزا وقت بگذارید. سرویس‌دهنده‌های رده متوسط بسیاری در بازار موجود است و جیب کاربران را خالی می کنند اما سرویس و پشتیبانی خوبی نمی دهند که هیچ! حریم خصوصی شما را نیز به خطر می اندازند. جهت خرید وی پی ان معتبر که آدرس شما را به نیکی به آی پی امریکا تغییر دهد، معیارهایی وجود دارد که به مهم ترین آنها می پردازیم.  

۱. پراکندگی سرورها – اگر به دنبال آدرس IP آمریکا هستید، با در پی سرورهایی هستید که در آمریکا قرار دارند، باید بدانید اکثر سرویس‌دهنده‌های خوب VPN در خاک امریکا چندین سرور مختلف دارند، این سرورها به شما کمک می کنند تا آدرس آی پی مورد نظر خود را دریافت کنید. اما اگر به سرور کشوری وصل شوید که به محل شما نزدیک تر است، از سرعت بیشتری برخودار خواهید شد.

۲. سیاست‌های ثبت اطلاعات – اگر از وی پی ان استفاده می کنید بدان معنی است که، تمام اطلاعات خود را از طریق سرور یک شرکت دیگر انتقال می دهید و می توانند سوابق فعالبت کاربران را در خود ذخیره کنند. در راستای حفظ حریم شخصی تان از شرکت هایی VPN بگیرید که سیاستی مبنی بر ثبت اطلاعات کاربر نداشته باشند.

۳. داشتن کلید مرگ و محافظت در برابر افشای DNS – یکی از مواردی که در بحث امنیت vpn فراموش می شود، فاش شدن اطلاعات کوچکی است که هنگام وصل شدن به سرویس یا در صورت اجرا نکردن نرم‌افزارهای VPN رخ می‌دهد. در این بین سرویس‌دهنده‌های خوب VPN به این موضوع توجه می کنند و در صورت قطع شدن اتصال، کلید مرگ (Kill switch) دارند تا از درز اطلاعات جلوگیری نمایند.

۴. سرعت – حتما میدانید که امریکا به اندازه یک اقیانوس از دیگر نقاط جهان فاصله دارد، پس اگر از یک قاره دیگر به ان متصل می شوید، سرعت اهمیت ویژه ای دارد. سرویس‌دهنده‌های خوب VPN با بهینه‌سازی تنظیمات شبکه‌ی خود به نحوی این افت سرعت را جبران می‌کنند.

۵. حوزه‌های قضایی شرکت‌ها – با وجودی که آدرس‌ IP آمریکایی مزیت های بسیاری دارد اما سرورهایی که در این کشور قرار دارند با یک مشکل بزرگ دست و پنجه نرم می کنند و آن؛ نظارت دولتی است. قوانین آمریکا به گونه‌ای است که تلاش چندانی برای جلوگیری از نظارت دیجیتال و محافظت از حریم خصوصی کاربر در آن اعمال نشده، بنابراین اطلاعات شما هم می‌تواند در معرض خطر باشد.

جهت رفع این معضل باید از VPNهایی استفاده نمایید که در خاک امریکا قرار ندارند اما سرورهای خود را از درون این کشور اداره می‌کنند. با این ترفند سرورهای تحت نظارت قوانین خارجی با آدرس IP آمریکا استفاده می کنید.

سرویس‌دهنده‌های وی پی ان زیر همگی خارج از خاک امریکا قرار دارند ولی سرورها در خود امریکا اداره می شوند:

برنده

ExpressVPN

ExpressVPN US IP address - نحوه دریافت IP آمریکا از هر کشوری
ExpressVPN؛ بررسی بهترین VPNها

ExpressVPN بسیار سریع و امن است. این سرویس ۱۴۵ سرور در ۹۴ کشور مختلف دارد. خط مشی حریم خصوصی اکسپرس وی پی ان با هدف در امان نگه داشتن کاربران بدون ثبت اطلاعات آن‌ها و محافظت در برابر افشای DNS بنا شده و در برنامه‌های دسکتاپ خود از کلید مرگ استفاده می‌کند. اکسپرس وی پی ان از نظر پنای باند و نوع فایل های ارسالی و دریافتی محدودیتی ندارد و به همین خاطر بهترین روش برای تغییر آدرس آی پی شما به امریکا است.

قیمت این سرویس کم است و روی همه‌ی طرح‌های خود گارانتی ۳۰ روزه‌ی بازگشت بی‌چون و چرای پول ارائه می‌دهد.

رتبه‌ی دوم

CyberGhost

CyberGhost best VPN for US IP Address - نحوه دریافت IP آمریکا از هر کشوری
CyberGhost؛ بررسی بهترین VPNها

CyberGhost که سازنده‌ی یکی از قابل اعتمادترین راهکارهای حریم خصوصی و امنیت است. این سرویس در حال رشد خود اینک از ۱۳۰۰ سرور در ۵۱ کشور مختلف تشکیل شده است و حضور آنلاین بیش از ۱۵ میلیون کاربر را به صورت ایمن و ناشناس مهیا می سازد. این شرکت از همان روز اول سیاستی عدم ثبت اطلاعات کاربران را سر لوحه خود قرار داد و به همین دلیل کاملاً امن و قابل اعتماد است.

اپلیکیشن‌های CyberGhost (برای ویندوز، مک، iOS، اندروید، لینوکس و خود روترها) بسیار همه‌جانبه و کاربرپسند است. بهره گیری از روش امن رمزگذاری ۲۵۶ بیتی TAES بهترین حفاظت ممکن از اطلاعات کاربران را به ارمغان آورده است. ناگفته نماند که سیاست عدم ثبت اطلاعات و محافظت از DNS و IP، به همراه پشتیبانی از OpenVPN، L2TP-IPsec و PPTP، و البته یک کلید مرگ خودکار باعث شده این گزینه به یک گزینه‌ی ایده‌آل تبدیل شود.

از سرورهای آمریکایی CyberGhost باید به لس آنجلس، نیویورک، واشنگتن و شیکاگو اشاره داشت. علاوه براین، سرورهایی نیز وجود دارند که با بالاترین سرعت ممکن امکان اتصال 5 دستگاه به صورت همزمان را فراهم می سازند. CyberGhost در برابر قیمت خود خدمات خوبی ارائه می‌دهد.

رتبه‌ی سوم

NordVPN

NordVPN US IP address - نحوه دریافت IP آمریکا از هر کشوری
NordVPN؛ بررسی بهترین VPNها

NordVPN در زمینه‌ی رمزنگاری یکی از قوی‌ترین VPNهای موجود به شمار می رود. هر انچه از گره های شبکه نورد وی پی ان می گذرد، رمزنگاری مضاعف می شوند و تحت پوشش سیستم حفاظتی ۲۰۴۸ بیتی SSL قرار می‌گیرند، سیستمی که این شرکت مدعی است حتی ابرکامپیوترها هم نمی‌توانند آن را بشکنند. این ویژگی ها در کنار کلید مرگ، حفاظت در برابر افشای DNS و سیاست عدم حفظ اطلاعات کاربران، NordVPN زا یه یک گزینه امن و قابل اعتماد در بین وی پی ان ها بدل ساخته است.

نورد وی پی ان از یک شبکه‌ی عظیم و در حال توسعه از سرورها بهره می‌برد. ۹۹۷ سرور در ۵۹ کشور از ۶ قاره‌ی جهان (در زمان نگارش مطلب) در اختیار این شرکت است. NordVPN تنها در خاک امریکا حدود ۴۰۰ سرور دارد که از سواحل شرقی تا غربی و نواحی میانی این کشور را پوشش می‌دهد. پس این سرویس امن و پرسرعت نیازهای شما را برطرف می سازد.

رتبه‌ی چهارم

IPVanish

IPVanish US IP address - نحوه دریافت IP آمریکا از هر کشوری
IPVanish؛ بررسی بهترین VPNها

IPVanish یکی از ساده‌ترین گزینه‌های موجود می باشد. در این سرویس پیچیدگی های فرایند کار حذف شده و سرویس پرسرعت و امنی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. آی پی ونیش در ۶۰ کشور مختلف بیش از ۸۵۰ سرور دارد که همگی از سیستم رمزنگاری ۲۵۶ بیتی AES استفاده می‌کنند.

پهنای باند نامحدود، سرعت بالا، عدم وجود محدودیت در ترافیک‌های P2P یا تورنت و سیاست‌های قابل فهمی که برای عدم ثبت اطلاعات کاربر وجود دارد هم از جمله‌ی دیگر ویژگی‌های این VPN است.

آی پی ونیش در سراسر آمریکا و در مرزهای جنوبی این کشور سرورهای مختلفی دارد تا هر کسی به راحتی بتواند با توجه به موقعیت خود از خارج از کشور براحتی متصل گردد. ناگفته نماند که  IPVanish به تنهایی در آمریکا ۳۷۰ سرور دارد و هر زمان از شبانه‌روز که هوس اتصال کردید یک سرور سریع، خلوت و امن در این VPN پیدا می کنید.

رتبه‌ی پنجم

VyprVPN

VyprVPN US IP Address - نحوه دریافت IP آمریکا از هر کشوری
VyprVPN؛ بررسی بهترین VPNها

VyprVPN ویژگی‌های منحصر به فردی در خصوص حریم خصوصی دارد. حدود ۷۰۰ سرور در ۷۰ نقطه‌ی مختلف دارد. و این اختصاصی بودن سرورها بدان معنی است که شرکت‌های ثالث به اطلاعات کاربران دسترسی نخواهند داشت و VyprVPN بدون فدا کردن حریم خصوصی جهت دستیابی به حداکثر سرعت و امنیت سخت‌افزارهایش را شخصی‌سازی می کند.

پهنای باند این VPN نامحدود است و اطلاعات کاربران در آن نگهداری نمی‌شود همچنین دارای کلید مرگ است و از نشت اطلاعات کاربران هم جلوگیری می‌کند.

سرورهای VyprVPN در آمریکا کمتر از ۱۰ عدد است. اما با یک زیرکی در سرتاسر این کشور توزیع شده‌اند و حداکثر سرعت را برای کاربران خود تضمین می کنند. از جمله‌ی این مناطق باید به سیاتل، سن فرانسیسکو، میامی، واشنگتن دی‌سی و آستین اشاره داشت.

PureVPN

PureVPN US IP address - نحوه دریافت IP آمریکا از هر کشوری
PureVPN؛ بررسی بهترین VPNها

 PureVPN را سهل والوصول‌ترین سرویس جهت دسترسی سریع و آسان و البته بدون محدودیت به اینترنت می نامند. ۷۵۰ سرور در ۱۴۱ کشور مختلف از سرتاسر جهان داراست و این VPN علاوه بر سرعت بالا، رمزنگاری قوی، سیاست عدم ثبت اطلاعات، پهنای باند نامحدود و محافظت در برابر افشای DNS، کلید مرگی دارد  و محیط امنی را فراهم می سازد.

سرورهای PureVPN در ۱۳ نقطه از آمریکا از جمله در شهرهای لس آنجلس، تامپا، نیویورک و سیاتل توزیع شده اند. و در مجموع در این شهرها ۸۵ سرور دارد که به گزینه خوبی تبدیل شده است.

 

0/5 ( 0 نظر )
منبع
addictivetips

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن