آموزشاپلاپلیکیشنسیستم عامل

چگونگی بستن اجباری اپلیکیشن های اپل واچ

آیا در هنگام استفاده از اپلیکیشنی در اپل واچ با مشکل مواجه می شوید؟ آیا برنامه موردنظر به خوبی اجرا نمی شود؟ بهتر است اپلیکیشن موردنظر را یک بار به طور کامل ببندید. در ادامه به نحوه بستن اجباری اپلیکیشن‌ها در اپل واچ می پردازیم.

حتی اگر از جدیدترین مدل اپل واچ هم استفاده می‌کنید، ممکن است برخی مواقع، اپلیکیشنی که در اپل واچ باز کرده‌اید، هنگ کند و کار نکند. با توجه به این موضوع که، نحوه فرآیند حل این مشکل در watchOS با iOS کاملا متفاوت است، پس بهتر است در ادامه نیوز کالا را همراهی کنید تا چگونگی بستن اجباری اپلیکیشن‌ها در اپل واچ را آموزش دهیم.

برای آنکه یک اپلیکیشن را در آیفون و یا آیپد، به طور کامل ببندید، فقط کافیست به از مولتی تسکر، اپلیکیشن موردنظر را انتخاب کنید و سپس آن را به سمت چپ یا راست سوایپ کنید تا به‌طور کامل بسته شود. این درحالی است که اگر همین کار را در اپل واچ انجام دهید، اپلیکیشن به طور کامل بسته نخواهد شد. درواقع حذف اپلیکیشن‌ها از داک watchOS تنها به معنای حذف اپلیکیشن موردنظر از لیست آخرین برنامه‌های درحال استفاده است و اصلا به کامل بستن اپلیکیشن کمک نمی‌کند.

چگونه اپلیکیشن های اپل واچ را مجبور به بسته شدن کنیم؟

چنانچه در اپل واچ خود از اپلیکیشنی استفاده می کنید که یهویی دچار مشکل شد و یا هنگ کرد، کافیست مراحل ذیل را انجام دهید تا مشکلتان حل گردد:

  1. قبل از هر کاری اطمینان حاصل کنید که در همان برنامه‎ای قرار دارید که باید آن را، مجبور به بستن کنید.
  2. حال دکمه کناری اپل واچ را بفشارید و نگه دارید تا صفحه پاور نمایش داده شود.
  3. اینک باید تاج دیجیتال (Digital Crown) اپل واچ را بفشارید و نگه دارید.
  4. در صورتی که اپلیکیشن موردنظر بسته شود، انیمیشنی از بسته شدن برنامه موردنظر مشاهده خواهید کرد که در واچ فیس، محو خواهد شد.

چنانچه با طی کردن مراحل بالا، مشکلتان پابرجا بود، بهتر است اپل واچ خود را ریستارت کنید. در نهایت اگر موفق به وفع مشکل نشدید، پیشنهاد می کنیم که اپلیکیشن موردنظر را به‌روزرسانی کنید.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
9to5mac

یک نظر

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن