آموزشاپلیکیشنسیستم عامل

آموزش بوت کردن گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس به حالت Safe Mode

Boot Your Galaxy S9 or S9+ into Safe Mode

هیچ گوشی هوشمندی در دنیا، در برابر مشکلات اجرایی و نرم افزاری مصون نیست، حتی اگر این گوشی گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس باشد. شما نیز تجربه کرده اید که وجود حتی یک اپلیکیشن، مانع درست کار کردن سیستم عامل می شود. اما به لطف قابلیت هایی که در سیستم عامل اندروید قرار داده شده در چنین مواقعی می توان مشکلات را پیدا و سپس رفع کرد.

بروز مشکل در گلکسی اس 9

خوشبختانه کاربران گوشی های اندروید به مدد قابلیت حالت امن یا safe mode می توانند متوجه شوند، مشکلات پیش آمده به اپلیکیشن های ثانویه بر می گردد یا بروز یک خطایی داخلی در گوشی است.

اگر گوشی گلکسی اس 9 شما که هزینه زیادی برای خرید آن متقبل شده اید، دچار ریستارت های پی در پی شد، باتری آن به سرعت کاهش پیدام کرد، کند شد و یا گرم و داغ می شود، می توان همچون دیگر دیوایس های اندرویدی ان را به حالت سیف مود ببرید و مشکل را تشخیص برطرف سازید.

هنگامی که گوشی اندرویدی خویش را به حالت سیف مود، بوت می کنید، تمام اپلیکیشن های شخص ثالث غیرفعال شده و سیستم عامل عاری از هر گونه اپ ثانویه می شود که می توان تست کرد، مشکل رخ داده به چه دلیل است.

بنابراین اگر در این حالت، گوشی بدون مشکل کار کرد، می توان اطمینان کسب کرد که یکی از آپ های نصب شده توسط شما منبع مشکل بوده و نسبت به حذف آن اقدام می کنید.

چگونه گلکسی اس ۹ را به Safe Mode ببریم؟

حال برای ورود به حالت سیف مود در گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس، ابتدا دکمه پاور را بگیرید و چند ثانیه فشار دهید تا منوی پاور روی نمایشگر ظاهر بشود. هنگامی که حالت Power Off را مشاهده کردید بر روی آن لمس طولانی داشته باشید تا به حالت Safe Mode تبدیل شود.

boot your galaxy s9 s9 into safe mode 1 - آموزش بوت کردن گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس به حالت Safe Mode

هنگامی که Safe Mode را مشاهده کردید، فقط کافیست ان را لمس کنید تا به حالت Safe Mode وارد شوید.

زمانی که وارد حالت سیف مود می شوید، در پایین نمایشگر علامت Safe Mode قابل مشاهده است که بیانگر ورود شما به این حالت و غیرفعال شدن اپ های ثانویه است. در این حالت برنامه های نصب شده به رنگ خاکستری به نمایش در می آیند.

اگر متوجه شدید، مشکل گوشی گلکسی اس 9 به خاطر یکی اپلیکشین ها است، به راحتی ان را حدف کنید تا خیالتان راحت شود. برای این کار کافیست به مسیر Settings –> Apps رفته و برنامه مخرب مورد نظر را از میان اپلیکیشن های نصب شده پیدا کرده و حذف نمایید.

خروج گلکسی اس 9 از حالت سیف مود – Safe Mode

زمانی که همه چیز مشخص شد و تصمیم گرفتید از حالت Safe Mode خارج شوید، برای این کار فقط کافیست دکمه پاور را فشار داده و از میان حال تهای مختلف، گزینه Restart را انتخاب نمایید. گوشی شما ریستارت شده و به حالت نرمال برمی گردد اما با این تفاوت که گوشی گلکسی اس 9 شما یک نفس راحت می کشد.

boot your galaxy s9 s9 into safe mode - آموزش بوت کردن گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس به حالت Safe Mode

0/5 ( 0 نظر )
منبع
gadgethacks

‫۴ نظرها

پاسخی بگذارید

بستن
بستن