آموزشگجت ها

نحوه صحیح تمیز کردن پلی استیشن وی آر

خیلی ها گمان می کنند تمیز کردن پلی استیشن وی آر کار سخت و پیچیده ای است و از پس ان بر نمی آیند. و یا دوست دارند همیشه دستگاه شان تمیز باشد اما نمی دانند چگونه تمیزش کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا به چگونگی جزئیات این کار بپردازیم و را حت و آسان بگوییم چطور پلی استیشن وی آر را تمیز کنید.

 

هوای فشرده

PlayStation VR 1 - نحوه صحیح تمیز کردن  پلی استیشن وی آر
تمیز کردن پلی استیشن وی آر

 

هوای فشرده اولین راه برای تمیز کردن پلی استیشن وی آر می باشد. با این عمل گرد و غبار داخا منفذ و همچنین لنز های هدست کاملا پاک می شوند. این روش بهترین راه برای تمیز کردن و حفظ عملکرد دستگاه است.

ابتدا یک اسپری هوای فشرده را خریداری کنید و آن را به ملایمی به سمت منافذ و جاهایی که گرد و غبار گرفته اند فشار دهید. بعد از این که منافذ PlayStation VR را پاک کردید، این کار را با کنسول نیز انجام دهید.

این کار به خصوص زمانی که کنسول را در قفسه های شیشه ای نگهداری می کنید، مهم است. زیرا گرد و غبار به خوبی بر روی شیشه دیده می شود. بهتر است هر 3 الی 4 روز این عمل را انجام دهید تا عملکرد هدست کاهش نیابد.

 

الیاف مایکرو فایبر

PlayStation VR 2 - نحوه صحیح تمیز کردن  پلی استیشن وی آر
تمیز کردن پلی استیشن وی آر

روش دیگر استفاده از الیاف مایکروفایبر برای تمیز کردن پلی استیشن وی آر است. با این روش گرد و غبار یا کثیفی روی بدنه را به آرامی تمیز کنید. شاید فکر کنید پارچه مرطوب گزینه خوبی باشد اما باید متذکر شویم که نباید رطوبت وارد دستگاه شود.

اگر PlayStation VR را به صورت اشتراکی استفاده می‌کنید، این روش کمک می‌کند کثیفی‌هایی مانند آرایش را پاک کنید. همچینن پاک کردن مرتب به حفط سلامتی شما نیز کمک می کند.

 

خب! همانطور که مشاهده کردید پاک کردن پلی استیشن وی آر کار آسانی است و چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد. با این عمل همیشه دستگاهتان تمیز، خودتان سلامت، میکروب ها کشته، و سرحال تر می شوید.

منبع: vrheads

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن