اخبار خودروخودرو

تصاویر جاسوسی هوندا سیویک تایپ R فیس‌لیفت ۲۰۱۹ منتشر شد

تصاویر جاسوسی هوندا سیویک تایپ R فیس‌لیفت ۲۰۱۹ منتشر شد
4.5 (90%) 2 رای

یک سال و نیم از رونمایی هوندا سیویک تایپ R می‌گذرد حال شاهد اولین حضور این خودرو یعنی هوندا سیویک تایپ R فیس‌لیفت ۲۰۱۹ در اتاق عمل هستیم.

تصاویر جاسوسی هوندا سیویک تایپ R فیس‌لیفت 2019 منتشر شد

نمونه های هوندا سیویک تایپ R فیس‌لیفت در اروپا دیده شده اند که دارای نمای جلوی مستتر و تقریبا مشابه نمونه فعلی است. البته با کمی دقت می توان دریافت که ورودی‌های هوا اصلاح شده و برخی بازنگری‌های کوچک نیز رخ داده‌اند.

تصاویر جاسوسی هوندا سیویک تایپ R فیس‌لیفت 2019 منتشر شد

تغییرات در نمای عقب نیز ادامه دارد تا جایی که به پروتوتایپ سفیدرنگ به سپر اصلاح شده‌ای مجهز گشته که دارای عناصر افقی می‌باشد. پروتوتایپ قرمزرنگ هم دارای نمای عقب فعلی است و بال عقب کوچکتر شده است.

به نظر می رسد که در مجموع طراحی تایپ آر تغغیر خاصی ندارد و احتمال اینکه کابین نیز دستخوش تغییراتی باشد بسیار بعید است. البته امکان دارد این خودرو به سیستم اطلاعات سرگرمی به‌روز شده‌ای تجهیز شود که دارای اهرم تنظیم صدای جدیدی باشد. هرچند این یک تغییر کوچک است اما باعث می شود، سیویک تایپ R هماهنگی بیشتری با محصولات جدیدتر هوندا همچون اینسایت و پایلوت فیس لیفت داشته باشد.

تصاویر جاسوسی هوندا سیویک تایپ R فیس‌لیفت 2019 منتشر شد

تا به الان چیز زیادی از این خودروی هوندا نمی دانیم و از تغییرات زیر کاپوت هم خبری نداریم. صرف‌نظر از اتفاقاتی که رخ می‌دهد، مدل فعلی از پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با قدرت ۳۰۶ اسب بخار و گشتاور ۴۰۰ نیوتون متر بهره می برد. که این پیشرانه به یک گیربکس ۶ سرعته دستی متصل گشته نیروی تولیدی را از طریق یک دیفرانسیل لغزش محدود به چرخ‌های جلو انتقال می دهد.

هوندا سیویک تایپ R جدید خودرویی پرقدرت و رکوردشکن محسوب می‌شود و خوب است بدانید که، در پیست‌های مشهور اروپایی همچون نوربرگ رینگ، اسپا فرانکوشمپس، سیلورستون و… رکوردهای جدیدی ثبت کرده است.

تازه ترین اخبار خودرو را در نیوز کالا دنبال کنید.

 

حتما بخوانید:
سدان و هاچبک مزدا 3 مدل 2019 در نمایشگاه خودروی لس انجلس رونمایی شد
منبع
motor1
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن