اخباربازیویدئو

بازی استراتژی Homeworld 3 معرفی شد

بازی استراتژی Homeworld 3 در جریان نمایشگاه Pax West، با انتشار یک تریلر سینمایی معرفی گشت.

از آغازین روز عرضه آخرین نسخه مجموعه Homeworld، شانزده سال می‌گذرد. Homeworld نام یک مجموعه استراتژیک است که مخاطبین بسیاری دارد و برخی آن را رقیب جدی Red Alert و StarCraft می‎دانند.

براساس تازه‎ترین اخبار بازی، در جریان نمایشگاه Pax West، بازی Homeworld 3 با انتشار یک تریلر سینمایی معرفی شد. البته تا به الان تاریخ عرضه بازی مشخص نشده است. در پایان ویدئو متوجه شدم که سازندگان این بازی، کمپین حمایت مالی Homeworld 3 را در Fig راه‌اندازی کرده‎اند. در ضمن دسترسی رایگان به بازی موبایل Homeworld Mobile نیز به عنوان هدیه در اختیار حمایت‎کنندگان قرار می‎گیرد.

شایان ذکر است که توسعه بازی فوق به استودیو Blackbird Interactive سپرده شده که پیش از این روی ریمستر کردن نسخه‌های Homeworld کار کرده است. تیم سازنده درجریان یک بیانیه اعلام کرده است:

مجموعه Homeworld با خلق یک داستان جدید پا به دنیای بازی گذاشته و المان‏‎های فضایی و تخیلی در این بازی دیده می‎شود. استودیو Blackbird Interactive توسط راب کانینگهام، کارگردان هنری بازی Homeworld راه‌اندازی شده است. ازاین‌رو با توسعه این بازی قصد داریم Homeworld را به‌واسطه‌ی ادامه داستان این مجموعه، مبارزات سه‌بعدی و همچنین المان‌های کلاسیک سبک استراتژی مجددا احیا کنیم. به‌لطف حمایت افراد با تجربه تیم توسعه Homeworld Remastered Collection در Gearbox Publishing، جدیدترین نسخه از Homeworld ساخته می‌شود و از این اتفاق خوشحال هستیم.

در ادامه تریلر سینمایی Homeworld 3 را مشاهده کنید:

 

0/5 ( 0 نظر )
منبع
gamespot

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن