آموزشاپلترفند ها

نحوه مخفی کردن شماره تماس در آیفون

آیا دوست دارید وقتی با گوشی آیفون خود با کسی تماس می گیرید، آن شخص شماره و نام شما را نبیند؟ در این مطلب آموزشی به نحوه مخفی کردن شماره تلفن می پردازیم. تا انتها نیوز کالا را همراهی کنید.

اکثر مخاطبین از حقه قدیمی گرفتن *۶۷ پیش از شماره تلفن استفاده می کنند که از این طریق مخاطب متوجه شماره تلفن شخص مقابل نشود. اما روش های دیگری نیز وجود دارد تا بدون گرفتن *۶۷ شماره خود را در گوشی آیفون ناشناس کنید. 

پنهان کردن شماره تماس گیرنده:

  1. به تنظیمات بروید و مسیر روبرو را دنبال کنید: Settings>Phone> Show Caller ID
  2. چند ثانبه تحمل بفرمایید و سپس به حالت off تغییر دهید.

hide caller ID on iPhone 1 - نحوه مخفی کردن شماره تماس در آیفون

Caller ID از اطلاعاتی استفاده می‌کند که شما به فرستنده می‌دهید. پس هنگامی که با گوشی دیگری تماس می گیرید، فرستنده سعی می کند تا شماره تماس شما را برای مخاطب ارسال کند. هرزگاهی (بخصوص در رابطه با اکانت‌های خانوادگی) این اطلاعات نادرست هستند زیرا فرستنده از نام دارنده اصلی اکانت استفاده می‌کند.

اگر می خواهید که اسم آیدی کالر خود را تغییر دهید، باید با اپراتو مخاطب تماس بگیرید. در غیر این صورت براحتی می‌توان Caller ID را غیرفعال کرد. و زمانی که با تلفن همراه کسی تماس می گیرید به جای اسم و شماره تلفن شما، عبارت «تماس گیرنده ناشناس» (Unknown Caller) نمایش داده می شود.

 

0/5 ( 0 نظر )

‫۲ نظرها

  1. اصلا این امکان وجود نداره یه دکمه کمرنگ داره نمی نمی شه فشارش داد و غیر فعالش کرد لطفا راهنمایی کنید واقعا بهش احتیاج دارم عزیز ترین فرد زندگیم بایت یک سوء تفاهم بلاکم کرده و به من محلت توضیح نداده

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن