پزشکیعلم و دانش

گجت پوشیدنی TempTraq: تب سنج جدید برای کنترل درجه حرارت بدن کودک شما

امتیاز دهید

TempTraq، یک تب سنج جدید و سیستم نظارت بر دمای بدن است. این گجت پوشیدنی قادر است به صورت پیوسته درجه بدن کودکان دلنبد شما را مانیتور کند. TempTraq در وب سایت TIME به عنوان یکی از 5 ابزار برتر سلامتی شناخته شده بود، گجت پوشیدنی که امیدواریم هرگز از آن استفاده نکنید (اما اگر کودکی دارید، احتمالا نیاز شود).

Health Gadgets 1 - گجت پوشیدنی TempTraq: تب سنج جدید برای کنترل درجه حرارت بدن کودک شما
TempTraq جهت تشخیص زودهنگام تب، مراقبت بهتر از بیمار و مونیتورینگ درجه حرارت بدن به صورت 24 ساعته کاربرد دارد و تمامی سوابق مربوط به درجه حرارت کودک در برنامه این گجت ذخیره می شود.

دماسنج TempTraq به نوعی یک گجت پوشیدنی بلوتوثی است که به همراه اپلیکشن مخصوص خود به راختی در تلفن همراه نصب می شود و قادر به بلوتوثی نوعی گجت پوشیدنی محسوب می شود. TempTraq دارای اپلیکیشن همراه است که روی گوشی موبایل شما قابل نصب است.

این دماسنج در قالب یک برچسب کوچک، کمی پایین تر از زیر بغل فرزند دلبندتان قابل چسباندن است. خیالتان راحت باشد، به پوست وی آسیبی نمی رساند و کاملا بهداشتی است و دارای مجوز FDA یا سازمان غذا و داروی امریکا است.  این برچسب ها یک بار مصرف بوده و دمای بدن را دقیق و البته سریع اندازه گیری می کند. هر برچسب به مدت 72 ساعت مورد استفاده قرار می گیرد.

Health Gadgets - گجت پوشیدنی TempTraq: تب سنج جدید برای کنترل درجه حرارت بدن کودک شما

هم چنین این تب سنج به فرزندتان اجازه می دهد که به راحتی بخوابد و جهت گرفتن درجه حرارت بدن کودک، دیگر نیازی نیست او را بیدار کنید. اگر حرارت بدن کودک از حد مجاز بالاتر برود تلفن همراهی که اپلیکیشن TempTraq بر روی آن نصب شده است، هشدار می دهد.

این گجت سلامت، یک دستگاه پزشکی Class II FDA است که به عنوان ابزاری برای مانیتور مداوم دمای بدن به صورت بی سیم و در قالب یک پچ نرم افزاری عرضه شده است. و به خانواده ها این اطمینان را می دهد که درجه حرارت بدن کودک خود را در شرایط بیماری هر لحظه بررسی کنند.

حتما بخوانید:
رونمایی از لباس هوشمند برای بیماران مبتلا به زوال عقل
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن