آموزشاپلیکیشن

طریقه ساخت استیکر خود با مینی استیکر گوگل

گوگل نسخه کوچکی از شما را ایجاد می‌کند

طریقه ساخت استیکر خود با مینی استیکر گوگل
5 (100%) 1 رای

مینی استیکر گوگل یک ویژگی جالب است ک می توان عکس سلفی را به یک کاراکتر انیمیشنی تبدیل کرد. در ادامه به نحوه استفاده از مینی استیکر گوگل آشنا می شوید.

هم اکنون می توانید با استفاده از جیبورد، مجموعه‌ای از استیکرهای متنوع را تهیه کنید. این ویژگی جدید که مینی استیکرنام دارد، تصویر شما را با استفاده از یک عکس سلفی به یک شخصیت انیمیشنی تبدیل می‌کند. البته نمی توان گفت که این ویژگی در دنیای فناوری کاملا جدید است، زیرا پیش از این شاهد بیت‌موجی‌ (Bitmoji) اپل بودیم؛ اما باز هم مینی استیکر قابلیت جالبی خواهد بود.

با گوگل استیکر خود را بسازید

مینی استیکر جدید گوگل با بهره گیری از تکنولوژی‌هایی نظیر یادگیری ماشینی، شبکه عصبی و تصاویر، عکس شما را به شخصیت کارتونی، آواتار، ایموجی یا هر چیز دیگری که صدایش می کنید تبدیل می کند. مینی استیکر براساس ویژگی های بصری شما، تصویر مجازی را ایجاد می کند، بنابراین استیکرها از رنگ پوست، رنگ چشم، شکل صورت، مدل مو و سایر ویژگی‌های کاربر استفاده خواهد شد، البته اگر از تصویر استیکری گوگل راضی نبودید می توانید آن را طبق سلیقه خود شخصی سازی کنید.

google turns selfies into stickers - طریقه ساخت استیکر خود با مینی استیکر گوگل

چگونه از مینی استیکرهای گوگل استفاده کنیم؟

اپلیکیشن جیبورد که در آی او ای و اندروید است، تنها وسیله ایست که به آن نیاز دارید تا استیکر خودتان را درست کنید. روی دکمه Emoji کلیک نمایید و سپس آیکون Stickers را انتخاب کرده و روی آیکون Mini کلیک کنید. در انتها باید روی دکمه Create کلیک کنید و عکس سلفی بگیرید و اجازه دهید که گوگل باقی کارها را انجام دهد.

در این مرحله می توانید مشخص کنید که گوگل استیکر شما را بسازد یا به صورت سفارشی آن را می سازید و سپس در دو دسته‌بندی Bold و Sweet از آنها استفاده کنید.

حتما بخوانید:
اندروید پی با رابطی جدید مبتنی بر ژست های حرکتی معرفی شد
منبع
makeuseof
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن