اخبارگوناگون

هم اکنون می‌توانید در Google Search مشخصات دستگاه‌های هوشمند را با یکدیگر مقایسه کنید

شرکت گوگل به طور غافلگیرانه ای ویژگی جدیدی را به موتور جستجوی خود اضافه می‌کند، و یا این که در طراحی صفحه ی جستجوی تغییراتی را اعمال می‌نماید. به تازگی گوگل شروع به انتشار یک رابط جستجو با امکان جستجوی گوشی‌های هوشمند ارائه کرده است و ظاهرا این روزها مراحل آزمایشی خود را سپری می‌کند. لطفا تا انتها نیوز کالا را همراهی کنید.

از هم اکنون می‌توان برای مقایسه دو دستگاه علامت vs را وسط نام دستگاه‌های مورد نظر قرار داد تا تفاوت میان دو دستگاه جستجو شده در قالب یک جدول برای کاربربه نمایش دربیاید. در نتایج، چند ردیف اصلی وجود دارد که کاربر با کلیک بر روی گزینه آبی رنگ قادر است تمام جزئیات را مشاهد کند.

تا جایی که حالتی برای برجسته کردن تفاوت میان دو دستگاه یا گوشی هوشمند نیز لحاظ شده است. گویا این قابلیت فقط برای مقایسه دو دستگاه طراحی شده و امکان استفاده برای بیش از دو دستگاه هنوز میسر نشده است.

لازم بذکر است که این قابیلت جدید گوگل برای تمام کاربران در تمامی‌کشورها هنوز فعال نشده است و تا آینده ای نزدیک در دسترس همگان قرار می‌گیرد.

 

حتما بخوانید:  دستیار مجازی گوگل: بررسی ویژگی های جدید گوگل اسیستنت

 

 

منبع: androidpolice

 

 

هم اکنون می‌توانید در Google Search مشخصات دستگاه‌های هوشمند را با یکدیگر مقایسه کنید
امتیاز دهید

برچسب‌ها

مهسا رضایی

دانشجوی پزشکی دانشگاه شیراز هستم. از قدیم الایام یکی از عاشقان دنیای فناوری بوده ام و خوشحالم که فرصتی دست داد تا در نیوز کالا به فعالیت بپردازم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
تازه ترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
تنهاترین اول
مهمان

خوشمان امد از آمدنش

sisil
مهمان

از من که فعال نیست هرچی میزنم نشون نمیده

بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید