اخبارسیستم عامل

گوگل اندروید O را در تاریخ 30 مردادماه به صورت رسمی منتشر می کند

می دانستیم که انتشار رسمی اندروید O بعد از آن بود که گوگل آخرین آزمایشات لازم را برروی نسخه بتا انجام دهد. اما اکنون گوگل تاریخ و زمان رونمایی از سیستم عامل محبوب خود را اعلام کرده است.

کمپانی گوگل قصد دارد تا نسخه جدید اندروید را در تاریخ 21 آگوست (30 مرداد) به صورت پخش زنده در ساعت 2 و 40 دقیقه بعد از ظهر در نیویورک رونمایی کند، تا با خورشیدگرفتگی همخوانی داشته باشد که در همان روز در سراسر ایالات متحده آمریکا رخ خواهد داد. این تاریخ قبلا شایعه شده بود، اما هم اکنون این تاریخ رسما تایید شده است.

O - گوگل اندروید O را در تاریخ 30 مردادماه به صورت رسمی منتشر می کند
کمپانی گوگل قصد دارد تا نسخه جدید اندروید را در تاریخ 21 آگوست (30 مرداد) به صورت پخش زنده در ساعت 2 و 40 دقیقه بعد از ظهر در نیویورک رونمایی کند، تا با خورشیدگرفتگی همخوانی داشته باشد که در همان روز در سراسر ایالات متحده آمریکا رخ خواهد داد.

علاوه بر این، گوگل یک ویدیوی تیزر در گوگل پلاس با نام فایل: GoogleOreo_Teaser_0817_noDroids (1) .mp4  منتشر کرده بود. هر چند این مورد دلیلی بر تایید رسمی نام Oreo برای اندروید O نیست، با این وجود، همین نام یکی از گزینه‌های اصلی برای نام‌گذاری نسخه جدید اندروید خواهد بود.

android O 1024x576 - گوگل اندروید O را در تاریخ 30 مردادماه به صورت رسمی منتشر می کند

منبع: PHONEARENA

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن