اپلتلفن همراهنقد و بررسی محصولاتویدئو

مقایسه سرعت پیکسل 3XL در برابر آیفون Xs مکس؛ نبرد آمریکایی

مقایسه سرعت پیکسل 3XL در برابر آیفون Xs مکس؛ نبرد آمریکایی
4.5 (90%) 2 رای

پیکسل 3 ایکس ال در برابر آیفون 10 اس مکس. دو پرچمدار آمریکایی که قرار است در بخش تست سرعت در برابر یکدیگر قرار گیرند. پیکسل 3XL جدیدترین نماینده گوگل است و آیفون ایکس اس مکس که باید تا یک‎‌ سال دیگر آبروی پرچمداران گذشته خود را حفظ کند. به راستی در این جدال تن به تن کدام پرچمدار آمریکایی پیروز میدان است؟!

خب حتما شما هم حدس زده اید که این پیکسل 3 ایکس ال گوگل است که در برابر آیفون 10 اس مکس اپل کم می‎آورد و شکست افتضاحی می‎خورد. همه ما می دانیم که پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال، مشکل مدیریت رم دارند و همین نقطه ضعف ایت که آیفون جدید از آن برابر کله پا کردن نماینده گوگل پیکسل استفاده کرد.  

تست سرعت پیکسل 3 ایکس ال با آیفون Xs مکس

تست سرعت پیکسل 3 ایکس ال با آیفون Xs مکس

هر دو دستگاه در اجرای نرم‎افزارهای عادی سرعت خوبی دارند و پیکسل 3 کمی سریع تر است. اما در بخش بازی‎ها مشخصا آیفون Xs مکس سریع تر است و اپل که در بحث مدیریت رم ایرادی ندارد به سرعت برق و باد تمام برنامه و بازی ها را (به جز یک برنامه!) را دوباره اجرا می‎کند اما در مورد پیکسل 3 باید بگوییم که تقریبا تک تک بازی ها را دوباره اجرا می کند!

مشکل پیکسل 3 ایکس ال دقیقا همان مشکل نسل آخر نکسوس‎ها است؛ یعنی نکسوس 5 ایکس و نکسوس 6. نمی‎دانیم که چرا گوگل بی دلیل خود‎ زنی کرده و به  استفاده از حافظه رم کم روی آورده است. واقعا در دنیای تکنولوژی 2018 نمی‎توان پرچمداری را تصور کرد که حتی از پس باز نگه‎داشتن چند برنامه در پس‎زمینه خود برنیاید. البته برخی ایت تقصیر را به گردن اندروید 9 پای انداخته‎اند.

نظر شما چیست؟

حتما بخوانید:
تخصیص 100 میلیون دلار توسط گوگل برای ایجاد شغل در اروپا، خاورمیانه و آفریقا
منبع
youtube
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن