اخبار سینما و تلویزیون

فیلم جدید نیکول کیدمن در گیشه شکست خورد، اما جنیفر لوپز بالا رفت

فیلم «سهره طلایی» (Goldfinch) در جشنواره تورنتو با برخورد سرد و بی رمق منقدان روبرو شد و به همین دلیل فیلم جدد نیکول کیدمن شکست گیشه 2019 را چشید. 

فیلم Goldfinch را جان کرولی کارگردانی کرده و از روی رمانی با همین نام با قلم دانا تارت ساخته شده است که پیش از این جایزه پولیتزر است.

طبق جدیدترین اخبار سینما، فیلم سهره طلایی با بازی نیکول کدمن، داستان پسری را روایت می‌کند که مادرش را در بمبگذاری موزه نیویورک از دست می‌دهد و از آن به بعد زندگی‌اش به آمیزه‌ای از اندوه و گناه تبدیل می‌شود.

«سهره طلایی» اولین بار در جشنواره تورنتو نمایش داده شد و سپس از وب‌سایت راتن تومیتوز فقط ۲۳ درصد نقد مثبت منتقدان را به دست آورده و در روز جمعه از نمایش در ۲۵۴۲ سالن سینما فقط ۸۷۰ هزار دلار کسب کرد. با این اوضاع به نظر می رسد که مجموع فروش افتتاحیه این فیلم (سه روز اول) فقط حدود ۲.۵ میلیون دلار باشد.

اما صدر جدول را فیلم ترسناک «آن: بخش دوم» احاطه کرده بود که در دومین آخر هفته نمایش خود ۴۰ میلیون دلار فروش داشت و مجموع درآمدش بعد از ۱۰ روز به حدود ۱۳۰ میلیون دلار می‌رسد.

و اما جنیفر لوپز درجشنواره تورنتو 2019 با فیلم «تیغ‌زن‌ها» (Hustlers) آمد که مورد استقبال قرار گرفت و در آغاز اکران هم موفق بوده و در روز جمعه ۱۳ میلیون دلار فروش کرد و با افتتاحیه ۳۱ میلیون دلاری دومین فیلم پرفروش هفته شد.

5/5 ( 2 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن