اپلیکیشناخبارگوناگون

ویژگی جدید اپلیکیشن جیمیل برای اطلاع کاربران از پیام های حذف شده

ویژگی جدید اپلیکیشن جیمیل برای اطلاع کاربران از پیام های حذف شده
5 (100%) 1 رای

ویژگی جدید جیمیل که به موجب آن، اگر ایمیلی در یک رشته پیامی حذف شده باشد، کاربر در هنگام مطالعه آن رشته ایمیل، به وسیله یک پیام از ایمیل حذف شده باخبر می شود. 

دقیقا مشابه SMS، ایمیل نیز از رشته های پیامی استفاده می کند. یعنی به جای این که هر ایمیل و پاسخ آن را در صفحات مجزا ببینیم همه آن در یک صفحه به کاربر نمایش داده می شود که یک رشته پیامی می گویند.

ممکن است بارها و بارها به صورت تصادفی یک ایمیل را در یک رشته پیامی، حذف کرده باشید اما از این پس با این مسئله به‌گونه‌ای دیگر مواجه خواهید شد. جی‌میل به‌تازگی ویژگی برای کاربران اندرویدی خود ارائه کرده است که به‌واسطه آن هنگامی که کاربر در حال مشاهده یک رشته ایمیل است و در این میان یکی از ایمیل‌ها قبلا حذف شده است، جیمیل به کاربر اطلاع خواهد داد که یک ایمیل در این رشته پیام پاک شده است، دقیقا مشابه آنچه که در اسکرین‌شات زیر می‌بینید.

ویژگی جدید اپلیکیشن جیمیل برای اطلاع کاربران از پیام های حذف شده

البته باید گفت که این ویژگی پیش از این در نسخه وب جیمیل وجود داشته و حال گوگل این ویژگی را به نسخه اندروید آورده است. این ویژگی به نسخه به‌روزرسانی شده جیمیل اضافه شده است پس اگر از  کاربران اندروید هستید، جدیدترین نسخه جیمیل را از گوگل پلی‌استور دریافت کنید.

 

حتما بخوانید:
دستیار مجازی گوگل: بررسی ویژگی های جدید گوگل اسیستنت
منبع
ubergizmo
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن