اپلاخبارتلفن همراه

بدنه ی شیشه ای آیفون 7 اس را ضخیم تر از آیفون 7 می کند!

همانطور که از قبل می دانید، انتظار می رود در یک رویداد ویژه که در ماه سپتامبر برگزار می شود اپل سه گوشی هوشمند جدید را معرفی کند. به غیر از آیفون 8 (با صفحه نمایش OLED بدون لبه)، این شرکت همچنین آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس را معرفی خواهد کرد. این گوشی های هوشمند قرار است از نظر ظاهری شبیه به نسخه‌های پیشین خود باشند، اما در بدنه ی آنها به جای آلومینیوم از شیشه بهره گرفته می‌شود. همین امر باعث شده که آیفون های در انتظار معرفی مجهز به شارژ بی‌سیم شوند، که این ها اولین هندست‌های ساخت اپل هستند که به این فن‌آوری تجهیز می‌شوند.

در حال حاضر یک گزارش جدید ادعا می کند که آیفون 7 اس به دلیل استفاده از شیشه در پشت آن کمی ضخیم تر از آیفون 7 است. در حقیقت، همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است، این طرح بزرگتر از آیفون 7 در همه ابعاد خواهد بود.

7 اس - بدنه ی شیشه ای آیفون 7 اس را ضخیم تر از آیفون 7 می کند!
بدنه ی شیشه ای آیفون 7 اس را ضخیم تر از آیفون 7 می کند!

در حالی که آیفون 7 با ابعاد 7.1×67.14×138.31 میلی‌متری اندازه گرفته شده است آیفون 7s با ابعاد 7.21×67.27×138.44 به نمایش در آمده است. مطمئنا این افزایش ابعاد به طرز باور نکردنی کوچک هستند و شما احتمالا آنها را در استفاده روزمره درک نمی کنید.

نکته جالب توجه اینجاست که، در حالی که آیفون 7s ضخیم تر از آیفون 7 خواهد بود، این وضعیت برای دوربین برعکس است. قسمت دوربین آیفون 7 دارای ضخامت 8.18 میلی متر، اما دوربین آیفون 7S فقط 7.92 میلیمتر است. که این تفاوت به تناسب هر چه بهتر آیفون 7 اس کمک بیشتری می کند و جای هیچ نگرانی نیست.

منبع: GSMARENA

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن