اخبارتلفن همراهسامسونگ

قلم استایلوس گلکسی نوت 9 به میکروفون و احتمالا تستر الکل مجهز خواهد شد

حال که معرفی گلکسی نوت 8 دیگر تقریبا رسمی شده، نوبت آن رسیده که توجه را به سمت و سوی جانشین آن یعنی گلکسی نوت 9 جلب کنیم. براساس یک درخواست ثبت اختراع سامسونگ، این مدل (یا هر فبلت با نام تجاری دیگر) می تواند یک ویژگی جدید بسیار جالب داشته باشد.

ما در مورد قلم S Pen صحبت می کنیم که دارای تستر الکل موجود در خون است همچنین یک میکروفون. حق ثبت اختراع همراه با نقاشی هایی که می توانید در زیر مشاهده کنید، که به درک بهتر چگونگی تنظیمات آن کمک می کند.

Galaxy Note9 1 - قلم استایلوس گلکسی نوت 9 به میکروفون و احتمالا تستر الکل مجهز خواهد شد

قلم استایلوس نوت 9 قابل خم شدن است هنگامی که به عنوان یک میکروفن و  یا  تستر الکل استفاده می شود، بخشی کوچک از آن خارج از درگاه خود خواهد بود، تقریبا تا زاویه 90 درجه خم می شود. بخش کوچکی از S Pen دارای سنسور گاز در داخل خود است و با عملکرد سنجش بازدم کاربر همراه است. همچنین در آنجا یک میکروفون وجود دارد و این می تواند در کنار حسگر برای تجزیه و تحلیل میزان الکل در نفس خود هنگامی که شما با کسی مکالمه می کنید استفاده شود.

Galaxy Note9 2 - قلم استایلوس گلکسی نوت 9 به میکروفون و احتمالا تستر الکل مجهز خواهد شد

این فناوری کاربر را قادر می‌سازد تا از آن برای سنجش میزان هوشیاری خود، در هنگام رانندگی، استفاده کند. لازم به یاد آوری است که این موضوع هنوز در قالب یک پتنت است و امکان دارد هیچ وقت عملی نشود. اما در صورت تولید، سامسونگ قدم بزرگی در راستای حفظ سلامت کاربران خود خواهد برداشت.

منبع : GSMARENA

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن