اخبارساعت

ساعت هوشمند جدید فیت بیت به سنسورهای ویژه ای برای اندازه گیری های پیشرفته مجهز است

چند روز پیش خبرهایی در مورد ساعت هوشمند جدید فیت بیت منتشر شد و به این ترتیب اطلاعاتی از این محصول در اختیار کاربران قرار گرفت. طبق اطلاعات منتشر شده این نسخه ارتقاء یافته مدل بلیز مجهز به بدنه آلومینیومی است و از بندهای قابل تعویض هم بهره می‌برد. فیت بیت گفته است که ساعت هوشمند جدیدش به یک نمایشگر رنگی، جی پی اس، سنسور تشخیص میزان ضربان قلب و قابلیت پرداخت وجه با استفاده از سیستم‌های وایرلس مجهز است و می‌تواند با یک بار شارژ ۴ روز فعال باقی بماند.

در اوایل ماه جاری، فرصتی داشتیم تا ادعاهای ظاهری از ساعت هوشمند آینده فیت بیت را ببینیم و اطلاعات بیشتری را دریافت کنیم. بر اساس اطلاعات منتشر شده، این ساعت هوشمند یک نسخه ارتقاء یافته از طراحی بی نظیر بلیز با بدنه آلومینیومی خواهد بود که از بندهای قابل تعویض پشتیبانی می کند. همچنین فیت بیت گفته است ساعت هوشمند جدیدش مجهز به GPS، نظارت ضربان قلب، پرداخت های بی سیم ، 1000 نیت روشنایی صفحه نمایش و با یک بار شارژ 4 روز فعال است.

تصویری فاش شده که نشان می دهد این ساعت هوشمند 300 دلاری  با استفاده از لامپ های ال ای دی قرمز رنگ موجب شده تا این محصول فیت بیت اطلاعات بیشتری را از بدن کاربر کسب کند و توانایی بهتری در ضبط اطلاعات مرتبط با بافت‌های بدن کاربر داشته باشد. به زودی اطلاعات بیشتری از این محصول منتشر خواهد شد.

هوشمند فیت بیت - ساعت هوشمند جدید فیت بیت به سنسورهای ویژه ای برای اندازه گیری های پیشرفته مجهز است
سنسور های ال ای در ساعت هوشمند جدید فیت بیت

منبع: nextpowerup

 

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن