اخبار سینما و تلویزیون

اولین نگاه به ادریس البا به عنوان شخصیت منفی در فیلم Hobbs & Shaw

به‎تازگی ستاره فیلم Hobbs and Shaw یعنی دواین جانسون در پیج اینستاگرام خود تصویری از شخصیت منفی این فیلم منتشر کرده است.

بازیگران فیلم Hobbs and Shaw (عنوان فرعی بر اساس سری فیلم‌های معروف Fast & Furious) کم کم در در حال شکل‎گیری هستند. پیش از این گزارش شده بود که ادی مارسن، قرار است در این فیلم بازی کند ولی بطور رسمی در ماه جولای اعلام‌شده که ادریس البا هنرمند معروف انگلیسی، هنرنمایی در نقش شخصیت فیلم Hobbs and Shaw را برعهده‌گرفته است. بالاخر امروز اولین تصویر از ادریس البا در فیلم هابز و شاو منتشر شد که به گفته‎ی دواین جانسون، شخصیت منفی این فیلم را برعهده دارد و نامش بریکستون (Brixton) است.

elba hobbs - اولین نگاه به ادریس البا به عنوان شخصیت منفی در فیلم Hobbs & Shaw
ادریس آلیا در فیلم Hobbs and Shaw

متأسفانه دواین جانسون هیچ اشاره دیگری به شخصیت بریکستون نکرده است. ولی تنها چیزی که از آن مطمئن هستیم این است که در این فیلم، دواین جانسون با همراهی جیسون استاتهام به مقابله با ادریس البا یا همان بریکستون می‌پردازند و همچون دیگر فیلم‎های سری سریع و خشن شاهد صحنه‎های مهیج خواهیم بود.

لازم به یادآوری است که فیلم Hobbs and Shaw توسط دیوید لیچ کارگردانی می‎شود و زمان اکران این فیلم، 2 آگوست 2019 (جمعه، 11 مردادماه 1398) خواهد بود. دیوید لیچ بیشتر بخاطر کارگردانی فیلم‌های John Wick و Deadpool 2 معروف است.

استودیو یونیورسال، همچنان در حال پول درآوردن از سری فیلم‌های بسیار موفق Fast & Furious است. آیا عنوان فرعی می‌تواند بیشتر از سریع و خشن 9 (این فیلم سال 2020 اکران می‌شود) فروش داشته باشد؟

0/5 ( 0 نظر )
منبع
collider

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن