اخبار خودروخودرو

با فیس لیفت رنو ساندرو ۲۰۲۰ آشنا شوید + تصاویر

به‎تازگی سایت تولید محصولات رنو در کشور برزیل تولید آزمایشی ساندرو فیس لیفت ۲۰۲۰ را آغاز کرده است. در ادامه نیوزککالا را همراهی کنید تا فیس‎لیفت رنو ساندرو 2020 را ملاقات کنید.

Novo Renault Sandero 2020 05 - با فیس لیفت رنو ساندرو ۲۰۲۰ آشنا شوید + تصاویر
فیس لیفت رنو ساندرو ۲۰۲۰

به لطف تصاویر و اطلاعات موجود می‎توان دریافت که، رنو ساندرو ۲۰۲۰ تغییراتی در بحث طراحی را تجربه می‎کند و در بخش عقب، الگوی جدید طراحی رنو را دنبال می کند. با نگاهی به جلوی ساندرو 2020 می‎توان متوجه شد که تنها برخی جزئیات خودرو تغییر کرده و همچنان سبک قبلی خود را حفظ  کرده است.

Novo Renault Sandero 2020 04 - با فیس لیفت رنو ساندرو ۲۰۲۰ آشنا شوید + تصاویر
فیس لیفت رنو ساندرو ۲۰۲۰

برخی منابع برزیلی خبر می‎دهند که رنو ساندرو فیس‎لیفت در نسخه اتوماتیک مجهز به جعبه دنده CVT ایکس ترونیک شده است و دیگر خبری از انتقال قدرت به وسیله جعبه دنده ۴ سرعته قدیمی نیست.

Novo Renault Sandero 2020 00 - با فیس لیفت رنو ساندرو ۲۰۲۰ آشنا شوید + تصاویر
فیس لیفت رنو ساندرو ۲۰۲۰

فیس لیفت رنو ساندرو ۲۰۲۰

شایان ذکر است که تغییر چهره اعمل شده روی رنو ساندرو ۲۰۲۰، برای ساندرو استپ وی و نسخه اسپرت این خودرو نیز در نظر گرفته شده است. خوب است بدانید که در سال ۲۰۱۸ کمپانی رنو تغییراتی بر روی ساندرو و سیمبل اعلام کرد که باعث شد تا طراحی کابین و گرافیک چراغ این خودروهای اقتصادی تغییر کند. با این تفاسیر در ساندرو ۲۰۲۰ علاوه بر بهبود طراحی ظاهری، باید منتظر امکانات به نسبت خوبی هم باشیم.

Novo Renault Sandero 2020 03 - با فیس لیفت رنو ساندرو ۲۰۲۰ آشنا شوید + تصاویر
فیس لیفت رنو ساندرو ۲۰۲۰

۴ کیسه هوا، سیستم کنترل پایداری، طرح پیانویی تزیینات کابین، حالت رانندگی اقتصادی، مانیتور، سیستم تهویه اتوماتیک، کروز کنترل و محدود کننده سرعت، کامپیوتر سفر، شیشه ها و آینه های برقی، چراغ روشنایی روز و… از جمله امکاناتی است که در رنو ساندرو فیس لیفت ۲۰۲۰ وجود دارد.

نظر شما پیرامون فیس لیفت رنو ساندرو ۲۰۲۰ چیست؟

0/5 ( 0 نظر )
منبع
نیوز کالا

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن