اپلیکیشناخبار

قرار گرفتن آزمایشی دکمه ‘Downvote’ در بخش نظرات فیس بوک

فیس بوک به صورت آزمایشی دکمه Downvote را در بخش نظردهی پست‌های این شبکه اجتماعی افزوده است.

هنگامی‌که فیس بوک فعالیت خود را آغاز کرد، کاربران این شبکه اجتماعی می‌توانستند به پست‌ها نظر دهند و آن‌ها را لایک like)) کرده و واکنش مثبت خود را با این اقدام نشان دهند. پس از مدتی دکمه dislike را به صورت آزمایشی زیر پست‌ها درج کرد تا کاربرانی که پستی را نمی‌پسندند نیز امکان ثبت احساس منفی خویش را نیز داشته باشند.  

طبق گزارش وب سایت The Daily Beast، فیس بوک دکمه جدیدی با عنوان downvote را به صورت آزمایشی طراحی کرده است، این دکمه هیچ ربطی به Dislike ندارد و نباید با آن اشتباه گرفت. سخنگوی فیس بوک درباره اعلام کرد، این شبکه اجتماعی به هیچ وجه تمایا ندارد از واژه دوست نداشتن یا تنفر برای اعلام احساس کاربران خویش استفاده نماید و اگر شخصی مخالفتی داشت، بهتر است با کمک این گزینه نظر مخالف انگیز خویش را اعلام نماید.

دکمه Downvote

همان طور که در تصویر بالا مشخص است، استفاده از دکمه downvote تنها برای نظراتی که سایر کاربران داده اند قابل اعمال است. با این روند جدید کاربران می‌توانند نظر موافق و یا مخالف خود را در مورد یک پست اعلام کنند و راهی برای مقابله با نظرات ترول و یا سوءاستفاده گرانه باشد.  

باید منتظر واکنش کاربران فیس بوک در رابطه با این ویژگی جدید باشیم. شما چطور فکر میکنید؟ آیا این چیزی است که می‌خواهید در فیس بوک ببینید؟

قرار گرفتن آزمایشی دکمه ‘Downvote’ در بخش نظرات فیس بوک
امتیاز دهید

منبع
ubergizmo
برچسب‌ها

معین شاداب

دنیای فناروی، دنیای پر شور و حالی برای منه. امیدورارم از مطالب من خوشتون بیاد

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید